Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális az ha 11 hós kisfiam...

Normális az ha 11 hós kisfiam még mindig pépeset eszik? Semmilyen darabos ételt nem fogad el. A babakekszet pl bele sem teszi a szájába. Más gyermeke meg már ilyenkor vajaskenyeret eszik. Aggódom.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 15. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem már kellene darabosat egyen, de ne aggógj, próbálj neki a kedvenc gyümölcséből úgy adni, hogy egy picit nagyobb darab legyen, vagy amit a legjobban szeret kaját abból úgy hogy csak egy kis darabot, most értem én a banánt törjed neki és add be a szájába, hogy ösztökéld, hogy rágjon és ha sikerül akkor keményebb dolgot is, ha nem sikerül és nem jön be semmi akkor kérdezd meg a dokit. Az én kisfiam is öklendezett ha darabos kaját adtam neki de aztán már nem is emlékszem, hogy hogyan, de most mindent megeszik.
2010. ápr. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj, az enyém lassan másfél lesz és a mai napig a kedvencei a pépes kajcsik, ha fogzik meg sem eszik mást. Meg a darabosat szétválogatja a színük szerint (az élénk színűek tuti zöldségek, azok kapásból repülnek, sajnos szó szerint), ha azt akarom rendesen egyen vitamint muszáj kicsit összeturmixolnom. Kb 15 hós kora óta eszik kenyérfalatkákat, ilyesmit. Ne aggódj, később úgyis kíváncsi lesz és rá fog kapni a te babád is, lényeg hogy ne erőltesd nehogy megutálja.
2010. ápr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Néha-néha próbálgassátok, de semmiképp se erőltesd. A barátnőm kisfia 18(!) hónapos koráig evett pépeset, aztán semmi baja az állkapcsának, fogainak, stb. ha esetleg ez miatt aggódsz.
2010. ápr. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Kicsit megnyugodtam.Igen,eröltetni én sem akarom,meg hát nem is lehet.
2010. ápr. 15. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!