Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek az első baba lombikor...

Akinek az első baba lombikor volt, és "csak" harmadikra jött össze, annak a kistesó is nehezen jött?

Figyelt kérdés
2013. okt. 2. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem :) Sőt, ikrek lettek :D Kisfiam 3. próbálkozásra jött össze, ikerlányaim elsőre (4.alkalom) fagyi embriókból :)
2013. okt. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez attól is függ mi a probléma. Én ismerek oylat akinek 4 sikertelen lombik után természetes úton lett baba. Sőt multkor irt ide egy nő akinek 5 év alatt sikerült a többedik lombik, 3-as ikrek lettek. Rá 1 évre védekezés mellett terhes lett spontán, akik ikrek lettek szóval van öt 3 év alatti gyereke és sajnos most spirál mellett lett babás megint. Sajnos ezt már nem tudják vállani mert eddig is veszélyeztetett terhes volt és nincs semmi segitsége. Látod nekik pl csak az elsőt volt nehéz összehozni. Nincs törvényszerűség semmire. Gyakori az is hogy az első akár a második abba is elsőre siekrül aztán a következő meg csak segitséggel sikerül.
2013. okt. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én két sikertelen lombik után lettem természetes uton kismama. Most 1,5 éves és egy éves korátol próbálkozunk de megint nem sikerül. Minden orvos azt mondta, hogy ne várjunk szülés után sokata tesóval. meg korom miatt is igyekezzünk. Voltam nő dokinál de nincsen peteérésem.
2013. okt. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!