Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónaposomnak adhatok...

15 hónaposomnak adhatok Pickwik gyümölcsteát?

Figyelt kérdés
nem a gyerekteára gondolok
2013. okt. 2. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Fruit Amour-t szerintem igen. A simát, ami tea gyümölcs aromával, azt nem adnám.
2013. okt. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pickwic, nem gyerek teából én a csipkebogyó variációt adom a fiamnak.
2013. okt. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
persze!én 10 hónaposom is teát iszik,de sima spar-osat.Én nem a márkára megyek,hanem az összetevőkre.a sparosban nincs aroma,csak gyümölcs.
2013. okt. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én roobios teát adok a kisfiamnak. Abból bármilyen márkát. A vöröstea finom és egészséges.
2013. okt. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, én mindenféle gyümölcsteát adok neki már. Egyedül a fekete tea, amit nem adok.
2013. okt. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én úgy hallottam, hogy a Pickwik a legrosszabb minőségű tea, és hogy gyereknek semmiképp ne adjunk belőle.

Lehet csak városi legenda ez is... de miután tanácsolták, Saga teát vettünk- az valami isteni jó... maradtunk is ennél a márkánál, sokkal jobb íze van.

2013. okt. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!