Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Túl kicsi már ez az etetőcumi...

Túl kicsi már ez az etetőcumi azért fulladhat?

Figyelt kérdés
fiam holnap lesz két hónapos! szoptatott baba, viszont szoktam adni neki kamilla teát 20-30 milit / nap, pár napja egyszerűen annyira bénázik hogy állandóan elkezd fulladni! aventes 1-es etetőcumink van! lehtséges hogy ebből már túl lassan jön azért fullad? vegyek 2-est? már komolyan úgy félek hogy megfullad
2013. okt. 2. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól nem fulladozik, ha kicsi, viszont ha túl nagy a cumin a lyuk, attól fulladozhat. Szerintem még ne vegyél kettest. Talán az lehet a baj, hogy másképpen jön a cumiból mint a melledből a folyadék.

Egyébként miért adsz neki kamillateát? Ha szomjoltásra, akkor inkább ne, az anyatej bőven elég neki. Ha valamilyen más okból, akkor esetleg válts cumit. Mi a dr brown's-os hasfájás elleni cumit használtuk az elejétől és nagyon jól bevált. Soha nem is fájt a pocakja. Most lesz tíz hónapos, mi most váltunk hármasra.

Minden jót!

2013. okt. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát akkor én már nem értem :/ eddig semmi baj nem volt, most az elmúlt napokba meg egyszerűen bénázik vele és állandóan fullad tőle, így inkább nem is adom neki! nem szomjoltásra adom, arra ott a tej úgy ahogy írod :) hanem nagyon bevált a hasának és a kakinak, most hogy 2-3 napja nem issza már érzem is a változást :/ de már nem merem neki odaadni a cumisüveget
2013. okt. 2. 16:53
 3/5 anonim ***** válasza:

a dr'brown mellett még a tommee tippee cumisüvegek is nagyon jók - mi azt használtuk, nem volt hasfájós.


mivel nem nagy a kamillatea mennyiség, akár kanállal is adhatod a kicsinek, vagy akár pohárból is.

2013. okt. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

azt ugye tudod, hogy egy hónapban csak 3x-4x szabad kamillateát adni? még felnőttek se ihatják minden nap, szárítja a beleket!

egyébként is csak cukrosan hashajtó hatású, cukor nélkül inkább megfogja a hasat és hasfájást okozhat.

olvass utána neten, sok cikk van ezzel kapcsolatban. a pocakra édeskömény teát lehet adni, azt akár minden nap, anyatejes babánál meg nem kell minden nap kakis pelusnak lenni, az se gond ha 10 naponta kakil :)

bocs, hogy belevauztam, csak nekem is később szólt az orvos erről, aztán mikor utánaolvastam, csapkodtam a homlokom ;)

2013. okt. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kanállal ugyanaz a helyzet :/ azzal is hol bénázik hol sikerül neki! Kedves utolsó! sajnos az orvosok mondanak mindent össze-vissza egyk ezt másik azt ! édeskömény és egyéb társaitól csak jobban görcsölt a fiam és 24 órákat nem aludtunk, majd kiderült hogy a szoptatós tea bántja! Itt hever egy rakat szer amiket megvettünk a hasára nem kevés pénzért egykse segített volt ami még jobban bántotta! mindegy lényeg hogy hasfájásnak hálisten vége és végre alszunk is :) kamilla teától semmi baja nem lesz naponta 20-30 militől és igen cukrosan adom neki így pikk-pakk meg van a kaki nem kínlódik meg erőlködik fél napokat, ami most már meg van megint :/ úgy gondolom régi öregek tudnak valamit, előbb hallgatok nagymamámra vagy egy idős védőnőre mint az orvosokra :/
2013. okt. 3. 06:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!