Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A legtöbb újszülött sötét...

A legtöbb újszülött sötét (barna-fekete) hajjal jön világra? Ti babátok milyen hajjal született, színe, kicsi-nagy, vagy esetleg kopasz volt?

Figyelt kérdés
2013. aug. 22. 22:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Fiam: barna hajjal született. közepesen sűrű haja volt! Maradt barna most már nagyfiúként is

Lányom: sötétes barna haja volt születéskor , viszonylag sok, majd a hetek során egyre szőkült kifelé,férjem mondta is egy -egy hajmosás után volt látványos, mintha kimostuk volna a barnaszínt a hajából! nem viccelek: most szőke :)

2013. aug. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Kislányom szőkés vagyis nagyon világos barna hajjal született. Alul hosszabb volt a tarkójánál, felül is volt neki, bár nem sok.
2013. aug. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
mindkét gyerkőcöm kevés barna hajjal született,most mindketten szőkék ,illetve a lánykám már szőkésbarna(5éves).A kisfiam 14 hónapos,neki nagyon szőke lett.
2013. aug. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
mindkét lányom rövid ritka világosbarna hajjal született, a nagy szőkésbarna lett, 1éves korára lett kb 1cm-es,utána kezdett rohamosan nőni, a kicsinek már most szőkébb, nagyon dús, most 1cm, 6hós.
2013. aug. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Tulzas nelkul 6 cm-es fekete suru hajjal kek szemmel szuletett. Es most 2 es fel evesen kozepbarna a haja a szeme meg olyan mit tudom en:) se zold se barna:) olyan fura szinu..
2013. aug. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

A kislányom mézszőke hajjal született. Hátul hosszabb volt a haja, olyan 3 cm, elöl kb 1-2 cm. Ez fokozatosan hullott ki később és világosabb szőke lett. Azóta egyre sötétebb szőkésbarna.

A kisfiam sötétbarna hajjal született, ugyanúgy hátul hosszabb volt neki, mint elöl, de egyiküknek sem volt az a nagy hajkorona, viszont láthatóan volt hajuk. Területenként hullott ki a bébihaja és világosszőke lett apránként. Most is szőke herceg.:)

Én állítólag szintén sötétbarna hajjal születtem, és szinte egyszerre hullott ki tök kopaszra, aztán szőke lettem.

Igazi világosszőke, szinte fehér hajú újszülöttet csak akkor láttam, amikor a lányom született, kisfiú volt.

2013. aug. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Szia! Kislányom szép, nagy sötétbarna hajjal született. Most i éves, most is sűrű, selymes a haja, de nagyon kivilágosodott, most már világos barna :)!
2013. aug. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
A szobatársam kisfia rövid, világos szőke hajjal született. Mondták is a csecsemősök, hogy ez milyen ritka, és tényleg ő volt az egyetlen szöszi az osztályon, akit 2 hét alatt láttam. Az én kisfiam rövid sötét hajjal született, ami hamar kihullott és most fél évesen szőkés-barna inkább kopaszka mint hajasbaba. :)
2013. aug. 23. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Kislànyom szőke hajjal született (mindenki szőke, elèg durva lett volna ha ő nem ¿:-D)

hâtul szèp hosszù haja volt a fejtetőn rövidebb, azòta sokat nött de a legtöbben kopasznak hiszik annyira szöszi....:-)

2013. aug. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
A fiam nagyon sok és sűrű, szinte fekete hajjal született. Most 14 hónapos, továbbra is sűrű és sok, de kivilágosodott, most már inkább középbarna.
2013. aug. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!