Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányunk fog születni. A...

Kislányunk fog születni. A nevekkel bajba vagyunk, mert mindenki mást szeretne. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Már a legelején megbeszéltük a párommal, hogy két neve lesz a kicsinek.A szüleinek már ez szemetszúrt, mert szerintük egy név pont elég.Világosan tudtukra adtuk, hogy mi ezt másképp gondoljuk.Most kitalálta az anyukája, hogy Mária vagy Borbála, esetleg Mária Borbála legyen a pici neve.

Nekem a Hédi Hanna variáció, a páromnal pedig a Darinka Rebeka tetszik.Nálam még szóba jött a Renáta (Reni).Az én szüleim a Dorina Zsanett ötlettel jöttek..

Igazából ezek közül (Hédi,Hanna,Darinka,Rebeka,Renáta,Dorina,Zsanett) szeretnénk választani.

A párom is azon a véleményen van, hogy se Mária, se Borbála nem lesz a kislány neve.

Vezetéknév: Bódi.

Nektek melyik tetszik jobban?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2013. okt. 2. 16:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%
Bódi Rebeka Hanna.
2013. okt. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
51%
Bódi Darinka Hanna vagy Bódi Dorina Hédi
2013. okt. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%

Mondjuk a szülők véleménye pont nem érdekelne, tehat max a Darinka, Rebeka, Renáta, Hédi es Hanna jöhetne szóba.

Hédi nekem becenév, a Darinka.... hat mondjuk ugy hogy nem tetszik, Renáta inkabb a nem tetszik kategória. . Rebeka szép. A Rebeka Hanna pl, vagy Hanna Rebeka amit en valasztanék.

2013. okt. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
77%
Először is nektek legyen jó név, tetszetős , ne a család többi tagjának. Én a Hanna Dorinára szavaznék.
2013. okt. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Rebeka Hanna
2013. okt. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
A döntést persze mi hozzuk meg de kikértük a véleményüket.
2013. okt. 2. 17:25
 7/23 anonim ***** válasza:
67%
Bódi Darinka Hanna nekem nagyon tetszik. A Bódi Rebeka Hanna is szépen cseng. A Ti gyermeketek, fontos szem előtt tartani. Persze fontos a nagyszülők jelenléte, ötleteik, jó tanácsaik, de szerintem fontosabb, hogy a te és a férjed kedvenc neveiből legyen összetéve a keresztnév. Főleg, ha- mint ebben az esetben, igazán szép név formálódik belőlük.
2013. okt. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Eddig a Bódi Rebeka Hanna a nyerő.:)
2013. okt. 2. 17:27
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Ti hoztátok össze a babát, ti vagytok a szülei, szerintem a ti döntésetek kell, hogy legyen. De hogy mindkettőtöknek jó legyen legyen egy ami neked tetszik, egy meg a férj választása. Talán a Rebeka Hanna ami úgy tetszik nekem. A Darinka fura. A daru madár jut róla eszembe...
2013. okt. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Őszintén nekem a Darinka Hanna tetszik jobban. Így az én egyik kedvenc nevem és a páromé is benne lenne.

Még egy kislányt úgy is szeretnénk majd, Ő lehetne Hédi Rebeka. Mondjuk egy kicsit lehet furcsán hangzik a Bódival.

2013. okt. 2. 17:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!