Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányunk fog születni. A...

Kislányunk fog születni. A nevekkel bajba vagyunk, mert mindenki mást szeretne. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Már a legelején megbeszéltük a párommal, hogy két neve lesz a kicsinek.A szüleinek már ez szemetszúrt, mert szerintük egy név pont elég.Világosan tudtukra adtuk, hogy mi ezt másképp gondoljuk.Most kitalálta az anyukája, hogy Mária vagy Borbála, esetleg Mária Borbála legyen a pici neve.

Nekem a Hédi Hanna variáció, a páromnal pedig a Darinka Rebeka tetszik.Nálam még szóba jött a Renáta (Reni).Az én szüleim a Dorina Zsanett ötlettel jöttek..

Igazából ezek közül (Hédi,Hanna,Darinka,Rebeka,Renáta,Dorina,Zsanett) szeretnénk választani.

A párom is azon a véleményen van, hogy se Mária, se Borbála nem lesz a kislány neve.

Vezetéknév: Bódi.

Nektek melyik tetszik jobban?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2013. okt. 2. 16:57
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ.

3 hét múlva fog születni a Mi kiscsöppségünk, Darinka Hanna! :-)

2013. okt. 5. 20:35
 22/23 anonim ***** válasza:
Rebeka HAnna, vagy fordítva Hanna Rebeka. A Dorina név is tetszik, de szerintem a vezetéknévhez nem passzol.
2013. okt. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
ne érdekeljen más véleménye, csak ketten döntsetek. akármi is lesz a neve, mkinek úgyse fog tetszeni
2013. okt. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!