Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan, , kell, , kiváltani a...

Hogyan, , kell, , kiváltani a 10órait ebéd után? Vagy elsietem a dolgot, és még ne váltsam ki a 10órait is?

Figyelt kérdés
5.5 hós a kisfiam,és már az ebédet kiváltottuk kb 3-4 hete.Gyümit kap ebédre többféle verzióban.Arra gondoltam,hogy már elég idő eltelt az ebéd kiváltása óta,és lassan ki szeretném váltani a 10órait is.Az ebédet úgy váltottuk ki,hogy először csak pár kanállal kapott pár napig,mivel nem történt allergiás reakció,így már rendes adagot kapott köv. alkalommal.A 10órait is ugyan így kell kiváltani?Először csak pár kanál?Meg kaphat pl 10óraira is gyümit meg ebédre is?Nem lesz baja,ha egymás után 2 étkezést gyümivel tudunk le?Elég hasfájós a kisfiam.Egy adag gyümitől még nem fáj a hasa,de nem tudom,hogy egymás után 2 adag gyümit hogy viselne a gyomra?!Vagy ti mit adnátok ebédre?Mert arra gondoltam,hogy 10óraira adnám most már a gyümit,és ebédre valami más kellene.Pl:tejpép.De ezen kívül mást nem tudok,és nem kaphat minden nap csak tejpépet.
2013. okt. 2. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Én gyümölccsel a helyedben a tízórait váltottam volna ki. A tejpép sem igazán ebéd kategória. Ebédre főzeléket kellene enni. Sárgarépa, krumpli, sütőtök. Hozzátáplálás táblázatokban látod mit lehet már adni és krumplival sűríted. Én gyümivel váltottam ki a tízórait. Főzelékkel az ebédet. Uzsonnára pedig vagy pépet kapott vagy gyümölcsöt de ugye az sem két nap mire oda eljutsz.
2013. okt. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek, annyit hozzá tennék, hogy ne csak krumplival sűrítsed, illetve ne egyen minden nap krumplit mert rárakódik a bélbolyhokra és szorulást okozhat a sok krumpli.
2013. okt. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hol lehet hozzátáplálási táblázatokat találni. Tudnátok linkelni ilyeneket?
2013. okt. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!