Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van akinek 11 hónap körüli...

Van akinek 11 hónap körüli babája, rossz étvágyú, vagy egyáltalán nem akar a tejen kívűl mást enni?

Figyelt kérdés
2013. okt. 4. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Mármint anyatejen kívül?

Az enyém olyan volt, alig akart enni, sokat szopizott.

Még egy éves kora körül is előfordult olyan nap, mikor az anyatejen kívül nem volt hajlandó mást enni.

Viszont szépen hízott hónapról hónapra, aztán egyre többet kezdett enni.

Én is aggódtam ezen, megkérdeztem védőnőt, szoptatási tanácsadót, azt mondták, nem baj.

Nekem is lassan kezdett enni, nagyon nagy cicista volt.

2013. okt. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én lányom tápszeres, nagyon lassan haladunk a hozzátáplálással. Védőnőt, dokit kérdeztem, szerintük hagyjam, ha már szeretne több szilárdat enni, majd ő kéri
2013. okt. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az én babám 10 hónapos múlt, tápszeres, de hetente 2-3 nap van csak, amikor hajlandó mást is enni tápszeren kívül. Ezek nem mérhető mennyiségek, csak pár falat.

Mondjuk ő refluxos is, lehet, hogy emiatt sem fogadja szívesen, nem tudom. Hízni hízik, de nekem nagyon kiborító ez a helyzet. Sok mindent még csak nem is kóstolt, egyáltalán nem haladunk előre. :(

2013. okt. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem írtam, de mi is tápszeresek vagyunk, tudom, hogy nagyon kiborító, én is nap mint nap ezeken megyek keresztül. Mi sem haladunk,abból amit magunknak főzök egyáltalán nem eszik, max. megkóstolja, kb. 3 fajta kaja volt amit hajlandó volt megenni, de ma már ezeket sem, sőt napok óta ez van. Már én sem tudom mi tévő legyek, kilátástalannak tűnik néha a helyzet.
2013. okt. 4. 15:58
 5/7 anonim ***** válasza:
ja még annyi: nálunk (bár abból sem olyan végtelen mennyiség, de azért szemmel már látható) jobban csúszik a darabos étel. Mármint az igazán darabos, amit kézbe tud venni és ő saját maga teszi a szájába. A kanalazásnál néhány falat után löki ki a nyelvével az ételt, meg csapkodja is ki a kezemből. 2. voltam
2013. okt. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nálunk dettó ez van. 11 hónapos,anyatejes,és 3 hónapja nem hízik egy dekát sem. Nem akar enni,csak nagyon kínlódva pár falatot. 7.5 kiló.

vizsgálgatják jobbra-balra,eddig vasat kpott meg vitalocan-t,várjuk a hatást. jövő héten kezdik vizsgálni,hogy van-e felzívódási zavar. Már kitáptem az összes hajam.

2013. okt. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
11 hós kisfiam, alig eszik valamit, főleg nem a neki szánt ételeket, csak cicit akar. Ha meglátja, hogy ebédelünk, akkor elkezdi tépni a pólómat, hogy cicit kér. Viszont!! Ha mi jóízűen vacsorázzuk a kertben a bundáskenyeret, megőrül, ha nem kaphat belőle... viszont nem szívesen etetem ilyennel (a kenyérfélékre mindig vevő). Néha egy abonettet elrágcsál, reggel egy két falat valamit bekap, de nagyrészt csak anyatejcsi. Pedig volt már pár hét, amikor szépen evett, azt hiszem amikor nem jött éppen egy foga sem. Hízik rendesen, már 11 kiló felett van.
2015. máj. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!