Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos babának az esti...

Sziszi1118 kérdése:

11 hónapos babának az esti tápszert készítsen citromfű teából vagy inkább előtte adjam neki oda külön?

Figyelt kérdés
Viszont, ha külön adom neki,akkor tuti pelenka cserére lesz szükség. Ilyenkor mindig félek,nehogy túlságosan felébredjen rá és akkor ott vagyunk, ahol a part szakad. Nagyon rossz alvó kislányról van szó. Még soha nem aludta át az éjszakát. Csak most jött ki az első foga. Általában 3-szor ébred éjszaka,ebből 1-szer eszik. Viszont az utolsó 2 hónapban rengetegszer ébred (10-15 alkalommal) vagy ébred pl.5-ször,de abból 1-szer 2-3 órára. Nem akar visszaaludni: felül, feláll, sír, beszélget körbe-körbe. Használok dentinoxot az ínyére. Próbáltam 2-szer Nurofent,de semmit nem segített. Lehet nem is a fogzás a bűnös? ...

2013. okt. 5. 14:04
 1/4 Babeli Zurzavar ***** válasza:
az en fiam 17 honapos es 2 hete alszik viszonylag jol ejjel, szoval tudom mirol beszelsz! a citromfu tea nem kotvetlenul elalvas elott adva umis hatekony lehet ( nekunk nem valt be), keso delutantol kezdve adhatod Neki! a tapszert ne csinald ebbol. szornyu ize van a cirtomfu nelkul is:-) amugy fiamnak a Chamomilla ch 15 nagyon bevalt de masfel hetet varni kellett az eredmenyre!
2013. okt. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk a rooibos tea nagyon bevált alvászavarra, és még az íze is finom. Itt olvashatsz róla: [link]
2013. okt. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Próbáltam külön adni a citromfű teát, de csak 60 ml-t volt hajlandó meginni 16:00-tól 19:00-ig. Eddig mindig csak vizet ivott, ehhez van hozzászokva. Nem fintorgott ivott ő a teából, de azért a vizet jobban szereti. Amit persze nem bánok :) Szóval kénytelen voltam az esti tápszerét a teába tenni. Viszont nincs nagy siker. Ugyanúgy rengetegszer felébredt, max. nem volt fent több órát, de valahogy az az érzésem, hogy ez nem a teának köszönhető és nélküle is így alakult volna... Azt hiszem még kipróbáljuk ezt a Rooibos teát, aztán ha ez sem hat, akkor várom a csodát :) Átvészeljük, de azért nem lenne rossz csak 2-3-szor kelni éjszaka :) Még olvastam a homeopátiáról, pontosabban a Sedatif PC-ről. Ezzel kapcsolatban nincs tapasztalatotok?
2013. okt. 7. 13:42
 4/4 A kérdező kommentje:
Babeli Zurzavar: Nem tudod véletlenül, hogy a Chamomilla ugyanaz mint a Camilia a Boiron-tól csak bogyó formájában? Azért kérdeztem, mert ezt a Camiliát próbáltuk, de nem segített.
2013. okt. 7. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!