Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős kortól és meddig...

Mennyi idős kortól és meddig használható a kenguru? Érdemes e télre venni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 8. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Télen a legjobb használni szerintem.

És min. 3 hós kortól de inkább még később. A kendőt már újszülött kortól lehet. Az, hogy meddig az meg a baba méretétől függ szerintem meg, hogy egyáltalán meddig marad el benne.

2009. nov. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én egyszer használtam csak, 6 hónapos volt a lányom, mikor kölcsön kaptunk egyet. a postáig mentem el vele, kb. tíz perc oda, tíz vissza. mire hazaértünk, fel a lépcsőn, azt hittem, leszakad a derekam és a hátam. nekem nem vált be. maradt a babakocsi.
2009. nov. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nagyon bevált, egyszer muszáj volt 2,5 hónaposan használnunk, másképp nem tudtam dokihoz vinni, (10-10 perc) és bár tartottam tőle, hogy hogy viseli, de nagyon tetszett neki. A következő alkalommal vártam még 2 hetet, onnantól már szinte minden nap használtuk. Még hosszabb kirándulásokra is, egészen addig, míg ki nem nőtte, úgy kb. másfél éves koráig. (8 kg volt kb akkoriban). Mi télen nyáron használtuk, szerintem érdemes télre is használni. Lehet, hogy érdemes lenne valakitől egy alkalomra kölcsönkérni és akkor jobban meg tudnád ítélni, hogy nektek hogy válik be.
2009. nov. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok. amúgy a lányomnak tetszett a kenguru.. :) csakhát ő 6 hónaposan már majdnem 8 kiló volt, és én nem bírtam.
2009. nov. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi elejétől használtuk éa használjuk, most 8 hós és 8 kg:

[link]

2009. nov. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkortól lehet használni, amikor már tudja egyedül tartani a fejét. Kb. 3 hónapos kortól. Előtte a hordozókendő. Mi is kaptunk, de 1-szer használtam, mert ő is hatalmas baba, Már eleve 4,17 kg-val született, így egy 10 perces séta után majd leszakadt a derekam 1 hétig.

Ezen kívül 2-szer használtuk még, de akkor a férjem vitte. Neki nem volt vele baja. Bababörzére mentünk, ott iszonyú nagy tömeg volt, nem tudtuk volna babakocsiban tolni. Arra jó volt, a baba egyébként tök jól elnézelődött benne.

2009. nov. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Kölcsön sajna nem tudok kérni, sajna nincs a környezetembe ismerős, akinek lehetne. (babás anyukákat sem ismerek. Mindenképpen veszünk egyet, nem túl drága, és a kis fejét már tudja rég tartani.:) 20-án lesz 3 hós, és most 6 kg. Még edzésnek sem lesz utolsó!:))A téli használat miatt csak a bundazsák és hasonló téli rucik miatt gondoltam, h nem lesz kényelmes neki.
2009. nov. 9. 09:23
 8/8 anonim ***** válasza:

Használjátok csak, nagyszerű dolog. A mi babánk is nagyon élvezte. 2hósan elaludt benne, később kifelé raktam bele, így tudott nézelődni is.

Télen is használhatjátok a megfelelő öltözék mellett.

2009. nov. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!