Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ideig használható a...

Mennyi ideig használható a Glycerinum boraxatum és mennyi ideig érdemes használni?

Figyelt kérdés
Az van ráírva, hogy rövid ideig használható, de nincs konkrétan kifejtve, hogy ez mit jelent. Valamilyen szájfertőzésem vagy gombám van ami abban nyilvánul meg, hogy fehér lepedék képződött a nyelvhátamon plusz mivel sokáig nem kezeltem fájdalmas kis kerek sebek keletkeztek a hegyéhez közel fehér a közepe vörös kerettel. Glycerinum boraxatumot írt fel az orvos, pár nap után elmúltak a panaszok, de ha abbahagyom az ecsetelést azonnal visszajön a lepedék. Egyelőre 1 hétnél tartok, de aggódom, mivel nem kenegethetem életem végéig és a leírás szerint hosszú használat mérgezést is okozhat. Egyébként az orvosok legyengült immunrendszerrel magyarázzák a tüneteket. Valakinek hasonló tapasztalat? Alternatív természetes orvosság? Rózsamézről olvastam már de még nem próbáltam.
2011. jan. 17. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
A rózsaméz a bóraxos ecsetelő,nem?
2011. jan. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem candida fertőzésed van. Az ezüstkolloid kíváló baktérium, vírus és gombaölő, külsőleg és belsőleg is használható. Gyógynövényben szokott lenni. Továbbá grapefruitmag cseppek.
2011. jan. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Ha van valakinek hasonló tapasztalata érdekelne mennyi ideig kellett kezelni glycerinum boraxatummal. Normális dolog, hogy ha a napi 3 ajánlott ecsetelésből csak egyet elhagyok azonnal visszajön?

2011. jan. 19. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!