Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Januarban lesz kisfiam 3eves...

Januarban lesz kisfiam 3eves es en ma adtam neki pofont, nem volt eros de akkor is pofont kapott. Szornyetegnek erzem magam h mar ilyen koran ehhez folyamodtam. Igazam van?

Figyelt kérdés
a story az volt h szepen feloltoztunk es mar csak a kabatot kellett raadnom,erre fol szandekosan ugy vagodott hanyatt h koppant a feje es meg sirt is,meg a ajtot rugdosta,nemvolt semmi elozmeny mert szepen nyugisan keszultunk aztan gondolt egyet es csinalta.kerdeztem tole miert csinalta.az a szomoru h nemvoltam ideges de megis pofon vagtam.kozben terhes vagyok 24.het es lehet ez miatt gurultam be?!nemtudom.idiota anyanak egy nullanak erzem magam h 2 es fel eves angyalkamat megutoottem.adnatok tanacsot h ilyen esetben mit csinaljak v szednem kene magne b6ot?masnak voltak ilyen pofon tapasztalatai?nem akarok olyan idegbajos lenni mind az apam.segitsetek
2013. okt. 6. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
37%

Miért lennél szörnyeteg?? Az csak egy ártatlan kis nevelő jelegű pofon volt.Nyílván nem agyon ütöd minden nap a gyereket.Nincs abból baj ha néha a kezére vagy akárhova oda csap kicsit az ember lánya,abba még nem halt bele 1 gyerek se! (na persze nem ÜTNI kell a gyereket)A másik hogy terhes vagy,ilyenkor ingerültebb az ember.

Nekem kötelező jelleggel kellett szedni a magnéziumot,neked nem mondta a doki?

2013. okt. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

Ez egy ilyen nap...

Az én fiam is kapott ma egyet: Ő már 3,5 éves, nekem 11 napom van hátra a hugi megszületéséig, "kicsit" már türelmetlen és ingerült vagyok, főleg, hogy egész hétvégén kettesbe voltunk, mert apának vidékre kellett utaznia.

Indultunk elfele itthonról, leértünk az utcára, míg én becsuktam a kaput, ő kiszaladt az útra... Soha nem csinált még ilyet, mindig megállt az útnál. Elvileg csak 30-al lehet menni az utcánkban, de ezt kb a kukás autó se tartja be... Eldurrant az agyam, visszarángattam az út közepéről, és hát a kezem is eljárt.


Ne érezd magad szarul, nem egyszerű az élet kisgyerekkel, pocakkal. Ettől nem vagy szörnyeteg! Én a napokban sokszor csak nagy levegőt vettem, és inkább elhagytam a "helyszínt", ha a fiam épp valami olyat csinált... Persze csak ha nem veszélyes rá. Ma is azért járt csak el a kezem, mert azért útra kiszaladni nem játék!


Szedj magnéziumot! Egyébként is jót tesz, nem csak az idegeknek!

2013. okt. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szedj magne B6-ot, az segíthet.

Néha elborul az ember agya az bizti, aki az ellenkezőjét állítja az festi magát:)

NEM vagy szörnyeteg, engem is ki tud akasztani a nagy öltöztetésnél, pláne én öltözök először, hogy ők ne melegedjenek be, erre a nagy nem húzza a cipőjét, el rohangál stb.. ilyenkor én is elrobbanok, mondjuk, pofont még nem kapott, de elképzelhető, hogy fog..

2013. okt. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat lanyok
2013. okt. 6. 20:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne érts félre,nekem is elszokott gurulni a gyógyszerem...DE pofont???

Csapj a fenekére,de ha már ez lejátszódott már az sem kéne..szegény gyerek...nem tartalak idiótának stb. nem ezért csak ez a pofon ez nekem nagyon durva..főleg egy ennyire kicsi gyereknél.

Tudom ,h szörnyen érzed magad...csak önuralom ,semmi egyéb... jah és Magne b6 :)

2013. okt. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1-es vagyok.Mi a bánatnak kell lepontozni????????????????????????????????????????
2013. okt. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!