Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ehhez a pelushoz kell még valami?

Ehhez a pelushoz kell még valami?

Figyelt kérdés

Van hozzá frottírbetét.

[link]


2013. ápr. 27. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Elvileg nem kell hozzá más, de én szoktam még egy plusz betétet beletenni, vagy tetra pelenkát használok hozzá.
2013. ápr. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Én is így kébzeltem,h.plussz betét. :-)
2013. ápr. 27. 16:41
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy belekérdezek, de érdekelne, én is gondolkodom mosható pelenkán, hogy ha bele pisil a baba, akkor az egész pelenkát mosni kell, a betétet, meg a külsőt is, vagyis napi 5-6 pelenkával kell számolni, ha 3 naponta mosok, 1 nap míg szárad, akkor 6x4=24 db pelenkát kell vennem kezdő készlet ként? Vagy inkább 30-at, mert ugye míg szárad a 20-24, addig is kell rá valamit adni...
2013. ápr. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Javasolják a szárító gépet is. (nekünk sincs) de télen a fűtőtest közelében, nyáron a napon hamar megszárad. Nekünk sok van, mert vettünk és kaptunk is, de barátnőmék 9 külsővel és 15 belsővel csinálják, de ő nem mossa csak kiöblíti, és 2 hetente mossa csak.
2013. ápr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én is úgy tudom,h.9-10külső max 15 elég,és betét kell több amit csak cserélni kell.
2013. ápr. 27. 19:59
 6/9 anonim ***** válasza:

De a betétet beledugom, akkor a külső is pisis lesz!!!

Akkor nem kell az egészet cserélni?

2013. ápr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én mindenhol azt olvastaw,h.nem feltétlen kell a zsebbe dugni,és így a külsőt nem kell cserélni állandóan.Ezért kell több betét.
2013. ápr. 27. 22:02
 8/9 anonim ***** válasza:

off


a hármasnak üzenem, hogy elősz9r vegyen egy dbot, nézze meg, próbálja ki, hogy bejön -e egyáltalán. nekem nem jött be

2013. ápr. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi úgy csináltuk, hogy vettünk 1-2 darabot, de több fajtából. Talán 10 db volt összesen. Vettünk drágát, használtat, olcsó újat, PUL külsőt, snnapy kapcsot, tetra pelenkát és ami bevált abból vettünk többet.
2013. ápr. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!