Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám 3 hónapos, sokszor...

A babám 3 hónapos, sokszor ébred fel a hasára, szélbántalmai vannak. Már sokkal jobb a helyzet, mint volt. A hasfájós korszak végén ez a probléma teljesen meg fog szűnni, vagy továbbra is marad a puki?

Figyelt kérdés
2008. júl. 5. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én babámnak 4.5 hónapig voltak hasfájásai úgy igazán, és utána szépen lassan csökkent. Plusz, mikor fél évesen elkezdtem hozzátáplálni. De ettől függetlenül, ha olyat ettem és sokat, amit neki nem bírt a pocija, volt hogy fájt neki.
2008. júl. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A pukik is javulni fognak,illetve ő sem fog sírni minden egyes pukiért.Te is pukizol mégsem sírsz,no ez alakul ki mostanában nálunk is.

Nálunk is sokat javult a hasfájás,de a pukik még mindig megvannak akkor is ha nem eszem semmi olyat,ami puffaszt.Fektesd hasra,ha eddig még nem tetted.A lányom azóta sokkal nyugodtabban alszik,és könnyebben pukizik.

2008. júl. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!