Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha lassan 6hónapos kislány...

Baj ha lassan 6hónapos kislányom még nem fordul hátról hasra?

Figyelt kérdés
hasról hátra már 1,5hónapja tudja de vissza még nem. néha ha nyúl oldalra akkor oldalra fordul de hasra nem igazán akar. minden nap gyakoroljuk de nem igazán akarja magától meg csinálni.

2013. okt. 7. 08:55
 1/3 anonim ***** válasza:
az én fiam 6,5 hónapos, hasról hátra már 3 hónapos kora óta tud, de vissza nem. pont most volt itt a védőnő, és azt mondta, nincs semmi gond. mondjuk én látom a fiamon, hogy már a mászásra gyakorol, és kúszni már tud is. tehát nem is próbálkozik, nem érdekli a hasra fordulás.
2013. okt. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
akkor meg nyugodtam :) én meg azt látom rajta hogy az ülést próbálja meg gyakorolni állandóan húzza fel magát úgy hogy nem kapaszkodik meg semmiben. ha le fogjuk a lábát akkor fel is húzza magát. persze nem csináljuk rendszeresen csak kíváncsiságból néztük meg hogy mit csinál olyankor :) köszi a választ.
2013. okt. 7. 09:50
 3/3 anonim ***** válasza:

nyugi, mi 1 hét múlva leszünk 6 hónaposak, és ellenkező, azaz hátról fordul hasra, mint a gyík, de vissza egyáltalán nem, akkor sem, ha már holtfáradt, inkább fúrja a fejét a földbe és ordít :) Az az érzésem, előbb fog kúszni, mint hasról hátra fordulni...fordítgasd takaróval, hogy érezze, illetve gördítsd az oldalára, hátha onnan felkapaszkodik előbb-utóbb :)

És fordítsd a hasára, hogy minél többet legyen úgy, végül is onnan indulnak a nagymozgások

2013. okt. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!