Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a rugós...

Mi a véleményetek a rugós babahintáról? Mennyi idős kortól használtátok, ha bevált? Kislányom 6hónapos, de még nem tud önállóan ülni és kicsit ódzkodnék beletenni így. Köszönöm a segítséget?

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 15:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia


Mi nekünk 4.5 hónapos volt a babánk,mikor megvettük neki,és persze még ő sem tud járni... :)

Azzal,hogy néha-néha beletesszük egy kicsit,biztos hogy nem ártunk vele,neki meg tetszik.

Úgy kell beállítani,hogy éppen hogy leérjen a kis lábújja a babáknak.

2010. jan. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2010. jan. 21. 18:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk adamo van. Nem tudom erre gondoltál-e. Vettünk hozzá rugót is. Kb. 1 éves volt, amikor rászereltük. És imádja! Ma már (15 hós) nagyon lelkesen ugrál a hintában. És minden nap "kiköveteli" magának a hintázást. Nem sokat, de kb. 20-30 percet hintázik minden nap. Újszülött kora óta használjuk a hintát. Remélem segítettem!
2010. febr. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nekunk is adamo hintank van, 6 honapos kora ota, nagyon szereti. mondjuk o 8 hosan kezdett el ulni benne, azelott foleg fekudt.

www.adamo.hu

erre gondoltam

2010. febr. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm szépen!
2010. febr. 24. 15:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon jó a rugós hinta! Dévényi-módszeres gyógytornász mondta, hogy jót tesz az egyensúlyérzéknek, csak ne hagyjuk benne egyszerre 20 percnél tovább a babát. A kisfiam most 20 hónapos, már rég kinőtte, de annak idején IMÁDTA! És nekem is jó volt hogy volt 20 percem mondjuk elmosogatni, odatenni a kaját, vagy megszusszanni, ameddig ő ugrabugrált. :-)
2010. febr. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekünk hamisított az adamo hintánk, nincs hozzá rugó, de a kislányom megoldja, ugrabugrál benne anélkül is. Egy hete kezdte el, most volt 8 hónapos. Nagyon szereti.
2010. febr. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Itt mindenkinek adamo hintája van? Én most akarok lindam hintát venni. Az is jó?

Bocsi az Off-ért!!!

2010. febr. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsónak:

Én vagyoka hamis adamós! :) Mi azért vettünk ilyet, mert már két hónapos korától használtuk, igaz, akor még pólyát tettem alá. Szépen elgingott benne, nagyon szereti azóta is, csak már ülve használja. A Lindam csak ugribugrira jó, ahogy néztem a képen. Tehát ha ugribugrira szeretnéd venni, sztem jó! Az én lányomnak nem kell rugó, mindenhol ugrál, az adamoban, a kezünkben, vagy ha feláll valahol. Egészen kicsi korától ugrált, ha ölbe vettük és leért a lába valahol.

2010. febr. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!