Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől kapargatja véresre a...

Mitől kapargatja véresre a füle mögét 6hónapos kislányom?

Figyelt kérdés
Tápszeres baba,nem volt semmi a füle mögött,egyik napról a másikra szétkaparta,mostmár piros pöttyök vannak a fülemögött,de a nyakán a "tokája" alatt is.Mitől lehet?
2009. dec. 16. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogzástól. A fognövéstől viszkethet, fájhat a füle. Ad neki Nurofen szirupot, alvás előtt.
2009. dec. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet a fogzástól, attól, hogy odaér a haja és zavarja, de lehet attól is, hogy pusztán melege van. A tokája alatt befülled a bőre, attól piros. Mi anno. kaptunk a gyerekorvostól krémet rá. A fülét az én kisfiam is kaparta, amikor kisebb volt, de ahogy levágtuk a füle mögött a haját, abbahagyta.
2009. dec. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én babóm is csinált ilyent. Ő véresre tépte a füle tövét. Én úgy gondolom, hogy egyszerűen rájött, hogy van füle, ezért piszkálta sokáig.
2009. dec. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!