Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van vkinek bevált módszere...

Van vkinek bevált módszere egy 10 hónapos hogyan lehetne beszoktatni a járókába?

Figyelt kérdés
Ha mellette vagyokcsak el van egy 5-10 percig,de ugye az lenne a lényeg,h ki tudjak menni a szobából,akkor ordít,azt meg nem akarom

2013. okt. 7. 10:44
 1/10 anonim ***** válasza:
sajnos vannak babák akik sose szokják meg, sok gyerek még akkor sincs el benne ha az anyja mellette ül. Vannak helyzetek amikor muszáj beletenni és ha ordit pr percig akkor sem lesz semmi baja, én sem vagyok hive a sirva hagyásnak de vannak helyzetek amikor muszáj, ha pl el kell menned a wc-re vagy valami egyéb sürgös dolog van ami pár percet igényel és aza altt enm tudsz rá figyleni. Inkább sirjon pár percet a járókába minthogy valami baleset érje mert 2 percre nem tudsz rá figyelni valami miatt.
2013. okt. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

egyetértek az elsővel


de azt nem lehet, hogy az etetőszékbe rakod és viszed magaddal?

2013. okt. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Miért nem mehet utánad?

Ha egész nap a szobában van az már nagyon unalmas egy ilyen korú gyereknek.

2013. okt. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

2.

Én se örülök neki, ha miközben a forró vizet öntöm le a tésztáról, épp a lábamban kapaszkodik fel a gyerek, inkább berakom addig az etetőszékbe.

Nem jöhet állandóan utánam.

2013. okt. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

ha konyha akkor etetőszék,de van az embernek más dolga is

pl wc,teregetés a teraszon,felmosás néha,postás csenget

őt meg minden érdekli csak,ami neki való az nem,pl konnektor,szemetes,szekrény

2013. okt. 7. 11:53
 6/10 anonim ***** válasza:

Én teregetés és felmosás közben is az etetőszékbe rakom, jön velem, húzkodom a lakásban az etetőszéket.

Vagyis felmosás közben a szoba közepén hagyom, de szintén etetőszék.

2013. okt. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi se szokattuk be időben ekkora baba már nem fog beszokni..Azt mondják kb. 4 hósan már bele kell tenni egy kis időre játszószőnyegestől. Majd a tesónál ügyesebb leszek.
2013. okt. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy 10 hónapost már nem lehet járókába szoktatni. Legalábbis, ha a kisfiamból indulok le. Ő ha egy picit is korlátozva van a szabadságában, már üvölt. Én viszem magammal mindenhova: ha mosogatok, akkor ott üldögél, játszik a fakanalakkal, edényekkel, ha teregetek akkor a csipeszekkel, ha a postás csönget, kiviszem kézben...
2013. okt. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

*indulok ki.

Amúgy ő volt 4 hónaposan járókában, de már akkor is utált benne lenni.

2013. okt. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sem nagyon lehet egy ekkora babát beszoktatni. És van olyan baba, akit soha semmikor nem lehet járókához szoktatni. Nekünk babakarámunk van, azzal elkerítettünk egy biztonságos részt a nappaliban, oda szoktam betenni, ha nem tudok rá figyelni. Ott egy jó ideig elvan, nem érzi magát bezárva, mert mi is sok időt töltünk ott. Amikor nem a karámban van, akkor szintén etetőszékben jön velem (pl takarításkor).
2013. okt. 8. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!