Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ennyit aludhat egy baba...

Ennyit aludhat egy baba egyhuzamban?

Figyelt kérdés

Ismerősömnek 9 hónapos a lánya, beszélgettünk és mesélte hogy este 8 után leteszi aludni és másnap délelőtt 11-kor vagy fél 12-kor ébred csak. Büszkén mesélte hogy neki milyen jó, milyen csúcsszuper gyereke van, hogy ennyit alszik, igazi csodababa.

Létezik hogy ennyit alszik egy baba, és még reggelizni sem kel fel? Volt még valaki így, vagy csak nekem fura?


2013. okt. 7. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem mondott el mindent az anyuka.

Nem lehet, hogy 6-10-ig fent van és 10-kor elalszik megint.


Tuti nem aludhat ennyit, én anyukaként nem engedném és aggódnék miatta.

2013. okt. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem is fura

és közben nem szomjas?

és a pelus nem telik meg?

2013. okt. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azt mondta este 8-tól másnap 11-ig vagy majdnem délig is alszik. Ezért az ő kislánya rögtön az ebéddel kezd, mert így ugye kimarad a reggeli és a tízórai is. Így csak napi 3-szor max. 4-szer eszik.

Nekem is nagyon fura...

2013. okt. 7. 12:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én babám igaz még csak ma 9 hetes, de ő is 7estéből 5x ilyen sokat alszik éjjel. Tegnap is elaludt 8kor, és reggel 7.30kor ébredt. Tehát ő is majd fél napot aludt, 1x sem ébredt fel hogy éhes. Vannak ilyen nagyalvó babák.
2013. okt. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó! Igen az én kislányom is este 8-tól másnap fél 8-ig vagy 8-ig szokott aludni. De mint írtam az ismerősöm babája, az ő állítása szerint délig alszik... Szóval majdnem 16 órát!!!
2013. okt. 7. 12:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Elsö vagyok.


Vissza gondoltam a második lányom nekem ennyi idösen 8-kor ment aludni és 9-kor kelteni kellett reggel. De én 9-nél tovább azért nem engedtem aludni mert akkor délben nem akart aludni menni. De 10-nél tovább akkor sem hiszem, hogy aludt volna.

2013. okt. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!