Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudom, hogy még korai a téma,...

Tudom, hogy még korai a téma, de 1-1,5 éves gyermeketek mellé hova teszitek, és milyen karácsonyfát?

Figyelt kérdés

2013. okt. 10. 07:11
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

Szia!

Nekünk a konyhaasztalon volt tavaly:)

Ott nem tudta elérni.

Mindig mű fánk volt,nemcsak a tűlevelek miatt hanem azért is mert sajnálom azt a rengeteg fát amit kivágnak.:(

2013. okt. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17 hónapos lesz a lányom karácsonykor. Nekünk a dohányzó asztalon lesz. Legalábbis eddig ez a terv. Kikötjük a radiátorcsőhöz. Alulra nem teszünk szúrós, törékeny díszeket, a többit le is szedheti, nézegetheti. Remélem nem borítja le, ha rászólok valamiért, általában békén hagyja, amit piszkál, de azért kikötjük, biztos, ami biztos. :)
2013. okt. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi az erkélyre fogjuk kitenni szenteste után díszestől, lámpástól együtt. Ott tuti nem tudja felborítani. Szenteste azért lesz bent, mert hát kell az ámulathoz, hogy jaaaaj de széééép! :D Miután kitettük ki is fogjuk kötni, ha esetleg nagy szél lenne, el ne vigye a fát. Nekünk is műfánk van. A díszeket én csináltam még iksz évvel ezelőtt, egyik sem törékeny hála az égnek! :D
2013. okt. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%
Nekünk ember magasságú, élethű, gyönyörű mufenyonk van és ugyanott lesz, ahol eddig. A nappaliban a földön! Másfél elves lesz a lányom, de már most is odatehetnem. Ha elmondom, h nem játék, és következetesen figyelem, ha az elején mégis prbal hozzányúlni, levenni valamit, persze raszolok, és hamar rájön, h az olyan, mint pl a függöny, terito, dekoracio, sztb. Hiába szép és el is éri, nem húzzuk, nem rangatjuk. Kutyánk is van, ő sem nyúl hozzá. Tanítás kérdése. Egyik ismerősöm, jarokaba állította a fát a másfél elves fia és a kutya miatt, mert egyik a diszeket, másik az édességet vette volna le... Pffff. Ő dolguk, én inkább megtanitom mit szabad, mit nem. Nem pedig eldugom. Attól nem tanulja meg...
2013. okt. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

simán bent a szobába

eddig egyik gyerekem sem rántotta le

igaz nekünk nem műfánk van és az szúr :-)

valszeg azért sem nyúltak hozzá mikor kicsik voltak

ja nem volt kikötve

olyan talp van amit én is alig birok megemelni szal tuti nem dőlne fel inkább eltörlik a fa

2013. okt. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindig plafonig érő fánk volt, az én gyerekkoromban is, ez idén a karácsonyra majdnem 2 éves fiam mellett sem lesz másként.

Babakarámunk van, amivel a nappali biztonságos része el van kerítve, a kisfiam abban van, ha nem tudunk 100%-osan rá figyelni. A karácsonyfa a karámon kívüli területen lesz, körülötte csak felügyelettel fog mászkálni, és próbáljuk neki tanítgatni, hogy nem piszkáljuk a fát :)

2013. okt. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly volt 15 hós karácsonykor a fiam, ugyan ott volt ahol szokott. Szépen elmagyaráztuk neki hogy nem szabad a gömböket piszkálni, (alulra azért műanyag gömböket raktunk). Egyszer kétszer próbálkozott, de utána nem volt annyira érdekes már.
2013. okt. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!