Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves babátokat engedtétek...

1 éves babátokat engedtétek már nagyszülőknél aludni 1-2 éjszakát? Szerintem még korai de mindenki azt mondja kell ennyi külön meg pihenjünk legyünk kettesben a férjemmel.

Figyelt kérdés
2013. aug. 24. 13:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

ott még nem aludt, de fektette már le anyukám, mert mi esküvőn voltunk kb éjfélig.

ha meg lehet oldani, akkor inkább ti menjetek el otthonról és a nagyszülők aludjanak nálatok.

2013. aug. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
42%
Hogyne engednem, ennyi ido neki nem fog artani, nektek viszont jot fog tenni. Nem csak anyuka vagy, feleseg is! Plusz, a nagyszulok is biztos orulnek majd, hogy szabadon babusgathatjak az unokat. :)
2013. aug. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerintem korai. Én nem engedtem, inkább kibírtuk még pihi nélkül, mi 14 hónaposan hagytuk ott egy éjszakát, azóta folyamatosan havonta egyszer. Most 20 hónaposan elvan simán 3 éjszakát. De többet nem is akarom.
2013. aug. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szia!Ha sűrűbben találkoznak,és te is megbízol bennük,mármint olyan értelemben,hogy nem lesz semmi baj,akkor én engedném!ha nekem megadatna egy ilyen lehetőség,biztos "igénybe venném" .Sajnos én nem bíznám rá,mert már idősebb,és sokszor elég magára vigyáznia. :(
2013. aug. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 nittababy ***** válasza:
61%
Most lehet hogy le leszek hurogva de én a lányomat már 4 hónaposan a nagyszülőknél hagytam persze tápszeres volt!!És egy évesen meg már simán ott lehet hagyni szerintem!!Semmi baja nem lesz egy kicsit nélküled!!És valóban kell hogy kettesben legyetek egy kicsit!!
2013. aug. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Én engedtem, de ez nem "kötelező".


Beszélj erről őszintén a férjeddel, ha neki igénye lenne rá, akkor menetek el 1 éjszakára.

2013. aug. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én pont ma hagyom először anyukámra "éjszaka". Megyek a férjem elé a reptérre hajnalban. Este lefektetem és amire haza érünk már lehet fent lesz. Nekem így is kikapcsolodás lesz :) Igaz ő már 1,5 éves :) Én kihasználnám a helyetekben :)
2013. aug. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ha megbízhatóak a nagyszülők és tudod, hogy odafigyelnek maximálisan, akkor szerintem semmi gond, nyugodtan aludhat náluk. Nálunk sajna ez megoldhatatlan: anyós iszogat, anyukám beteg, apukám meg már bír annyira. :-(


De ha tehetném én is engedném a lányom.

2013. aug. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%

Sógornőm kb. 4 hónapos koruktól minden hétvégén az anyjához vitte a gyerekeit,minden hétvégén péntektől vasárnapig az anyjánál voltak.

Én a nagyobbik lányomat kb. 1 éves korától hagytam anyámnál néha hétvégére.Szerintem nem korai 1 éves gyereket otthagyni,főleg ha jól elvan a nagyszülőkkel és ha nem is cicizik már éjjel(gondolom nem).

2013. aug. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

3 gyermekünk van, anyu és anyós is nagyon közel lakik hozzánk. Anyósnál még csak az egyik gyerek aludt eddig, aki 10 éves:) Idén először.

Anyunál kb. 3-4 éves koruktól. Mi nem igényeltük, örültünk, ha napközben vigyáztak rájuk.

De mindenki tegye, ahogy neki jól esik.

2013. aug. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!