Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mennyi és milyen 56-os...

Ti mennyi és milyen 56-os ruhát vennétek második téli babátoknak, ha az első gyereknek kicsi volt az 56-os méret?

Figyelt kérdés

Nem akarok ruha nélkül maradni,ha esetleg kisebb lesz,mint az első,de feleslegesen sem szeretnék venni egy csomó ruhát.

Mennyit vennétek rövid és hosszú ujjú bodyból,mennyit plüss rugiból? Télre csak plüss rugit érdemes,vagy bentre sima vékony rugi?

Köszi


2013. okt. 10. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem elsö lányom 4 kg született, rá alig voltak jók már aaz 56-s ruhák. A második 3,5 kg-al rá nagyok voltak az 56-s ruhák.

DE a kicsi olyan gyorsan gyarapodott, hogy 3 hósan pont annyi kiló volt mint a nagy 3 hósan.

Szerintem nem kell sok. rövid újjut én eleve téli gyerekemnek nem vettem, és vékony rugit sem, de nekem a nagy volt téli.

2013. okt. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, mert ha a pici ruhákat megveszed, és a blokkot elrakod, akkor, ha a baba nagyobb lesz a vártnél, simén egy számmal nagyobbra kicserélik.


Télibabának rövidújjúból nem vennék, csak hosszúból, 6-8 plüssrugit, minimum 2 meleg hálózsákot is, aminek ujja is van.

Atlétás body-t is vegyél 6-9 db-ot és picizoknit.

2013. okt. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
téli lányomnak én vettem néhány rövid és hosszú ujjú bodyt is, kb. 5-5 db-ot, kb. 10 rugdalózónk volt. Ő elég sokáig 56-osat hordott, pedig nem volt kicsi baba. Plüss rugdalózót egyet sem vettem, nálunk meleg van, bentre nem tudtam volna ráadni.
2013. okt. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A második babámra nagyok voltak a nagytesó első ruhácskái, úgyhogy a férjem elment a Tescoba, és vett néhány kisebb rugit és bodyt. Nem mertem előre venni, a nagyáruházak meg mindig nyitva vannak.
2013. okt. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia mindenképpen plüss rugikat vegyél és csak hosszú ujjú badykat, az én babámnak rengeteg 56-os plüss rugija van, 3880-nal és 52 centivel született most 10 hetes 3620 gramm és még mindig jók a rugik! :)
2013. okt. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok elírtam ne haragudj most 10 hetesen 6620 gramm
2013. okt. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagy babának mérte az orvos,igy nem vettünk 56-osat.

De elmérték majd 1 kilóval,igy kellettek 56-os ruhák.

De mire van a férj? amig mi kórházban voltunk,ő elment és vett, 3 rövidujjas body, 3 hosszú ujjas,5 tipegő,2 kis pulcsi.ennyi elég is volt,3 hét alatt kinőtte.

2013. okt. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Meleg ruhákból nem baj újszülöttnél, hogy egy számmal nagyobb, be lehet bugyolálni a nagyobb pulcsiba, overallba, stb, úgyhogy szerintem csak néhány bodyt meg rugit vegyél 56-ost, a többit használd a nagyobbat, úgyis pár hét alatt belenő. Nálunk pl. a 8. héten már alig tudtam ráadni az 56-ost, pedig újszülöttként nagy volt neki, el is tettem akkor. Szerintem nem fontos plüssrugi, nekünk csak egy volt plüss 56-osból, a többi sima pamut volt, pamutban is lehet jó minőségűeket kapni. Na meg jön rá takaró/hálózsák az alváshoz úgyis.
2013. okt. 17. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!