Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más anyuka is ennyire a...

Más anyuka is ennyire a facebookon éli az életét?

Figyelt kérdés
Ismerős anyukák között tapasztalom, hogy mennyire a facebookon élik az életüket. Egyszerűen ha valami újat csinál/tanul a gyerekük már posztolják is ki. Naponta 2-3-szor töltik fel a képet, videókat a kicsiről. Ráadásul egész világ láthatja úgy állítják be, és olyan képeket is ami szerintem nem oda való (pl. pucér képek a babáról). Nem azt mondom hogy én nem szoktam képet/videót feltölteni, de tudom hol a határ. Néha felteszek egy-egyet de csak azért inkább, mert vannak olyan rokonok meg jó ismerősök, akik ritkábban látják a lányomat. De ezeket a képeket csak az ismerőseim láthatják. Néha olyan érzésem van, mintha ezek az anyukák mutogatni akarnák a gyereküket.
2013. okt. 10. 13:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
68%
az semmi, de gondoljatok bele hány pedofil bújja a FB-t és vadászik az ilyen képekre..undorító. Ebbe bele sem gondolnak ezek az anyukák
2013. okt. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem értem hogy egyesek miért gondolják hogy én sem vagyok jobb mert ide kiírtam ezt a kérdést... mi rossz van ebben. Tényleg kíváncsi voltam csak! De mindegy is!

2013. okt. 10. 15:09
 13/16 anonim ***** válasza:
59%

Igen, azért kaptál rosszindulatú megjegyzést, mert szerintem a Te kérdésed is rosszindulatú egy kicsit. Aztán lehet hogy én érzem rosszul...

Szerintem attól még nem hiszem hogy a facebook-on élné az anyuka az életét, mert mondjuk naponta feltölt 1-2 képet a gyerkőcről. Mondom ezt úgy hogy nekem például facebookom sincs, nemhogy a gyerekről kép.


5-ös voltam

2013. okt. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
71%
Számomra nem furcsa. Én mondjuk 1-2 havonta teszek képet, de van olyan ismerősöm aki szinte naponta, engem nem zavar. Van nekem mivel foglalkozni, nem akadok fenn mások életén. :)
2013. okt. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Legalább annyira gáz a facebookon élni, mint itt.
2013. okt. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én fent vagyok a face-en, mikor megszületett a babánk kb hetente raktam fel két három képet róla. Aztán mikor három hónapos lett kiköltöztünk Kínába, ahol nincs facebook, így azóta nincs kép a csajsziról. Lassan egy éves. :) De nyáron megyünk vissza három hónapra Magyarországra, és akkor majd bepótolom. :)
2013. okt. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!