Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt még olyan akinek 9...

Van itt még olyan akinek 9 hónap körüli babája izgalmi állapotban remeg?

Figyelt kérdés
Még 4 hónapos volt amikor voltunk neurológián vele mert akkor még szopizás közben is sokszor beremegett. Egy hónap múlva kontroll is volt , mindkétszer azt mondták szépen fejlődő egészséges baba csak érzékeny és ezért remeg de majd elhagyja. Most 9 hónapos és megint megemlítette a doktornő, hogy szerinte már múlnia kéne ennek a dolognak. A szopi közbeni el is tűnt viszont ha sír, fél, örül vagy nagyon akar valamit akkor remeg. Most elküldtek minket egy dévényeshez ,hogy ő is nézze meg. Nagyon aggódom. Van vagy volt valaki hasonló helyzetben? Ha kinőtte valakinél akkor mikorra ?
2013. okt. 10. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
14 hónapos és még nagyon ritkán most is csinálja. Kb. 1 évesen kezdett múlni. Nekem is ezekben az esetekben remegett, vicsorgott hozzá. Szerintem kinövi, ha a szakemberek is megnyugtatnak, akkor nincs gond.
2013. okt. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az én 6 hósomnak is remeg szinte mindene,ahogy egy áhított dolog után nyúl.
2013. okt. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Uh köszi a válaszokat azért ez megnyugtató. Jobban fogok aludni:-D Szép estét Nektek:-)
2013. okt. 10. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!