Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez a hörgés-morgás normális?

Ez a hörgés-morgás normális?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy már más is felvetette a kérdést, nem néztem utána, mert eléggé feldúlt vagyok.. a kisfiam 6 hónapos volt, és már jó ideje néha csak úgy elkezd morogni, hörögni. Nem tudom mihez kötni (pl. hogy mert nem ér el valamit, vagy nem sikerül valami), mert néha látszólag indok nélkül csinálja. Akár evés közben is például. Azt olvastam valahol, hogy ez a mozgásfejlődéssel köthető össze... Másnak is volt ilyen tapasztalata a kisbabájával? El fog múlni?
2013. okt. 10. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én babám 9 hónapos és még mindig csinálja.

Nyugi normális,majd elhagyja. :)

Ő is csinálja,ha játszik,fürdik vagy eszik.

Nem köthető semmihez se.

2013. okt. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rossz szokás. Néha különös dolgokat produkálnak a kisbabák. Semmi köze a mozgásfejlődéshez. Majd megunja, és abbahagyja.
2013. okt. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is csinálta a kislányom, 6-7 hónaposan. Pár hét, vagy 1 hónap múlva abbahagyta.
2013. okt. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!