Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabás anyukák, mennyi...

Kisbabás anyukák, mennyi időtök van magatokra?

Figyelt kérdés

Napi,heti vagy havi szinten.

Koszonom


2013. okt. 10. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Van, hogy három napig nincs időm és energiám zuhanyozni. kéthavonta megyek manikűröshöz úgy, hogy három hete tervezem, hogy na ma elmegyek. :) Fodrász a lányunk születése előtti héten látott utoljára, babánk tíz hónapos múlt. Azóta csak festettem a hajam, vágni nem vágattam. Napi szinten annyi időm van, hogy megmossam az arcom és fogat mossak kétszer egy nap, de zuhanyozni néha már nincs lelki erőm...
2013. okt. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Havonta egyszer el tudok menni fodrászhoz, körmöshöz. Ilyenkor nagymama vigyáz. Heti egyszer miután letettem a babát este beiktatok egy arcradírozást, pakolást vagy pedikűrözést, gyantázást magamnak. A hajmosás bajosabb, hosszú a hajam, 16 hónaposomnak ahhoz már nincs türelme. Így azt hétvégén szoktam, amikor apa itthon van. Kb kéthavonta egy hétvégén este találkozok barátnőkkel. Úgyhogy én nem panaszkodok,szerintem van elég időm magamra :)
2013. okt. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Dél körül van 1-2 órám, amíg alszik. Persze csak itthon. Majd 4-5 körül megjön a párom, és ha menni szeretnék valahova, mehetek. Hétvégén bármikor mehetek bárhova, párom vigyáz rá, ugyanígy ő is eljárhat. Együtt ritkán megyünk, olyankor a nagymama vigyáz rá. Fodrászhoz amúgy sem jártam, barátnőm festi a hajam, körmöm mindig rövid és nem lakkozom. Eljártam edzeni kétnaponta 5 után, de már abbahagytam. Igazából nem sűrűn járok el gyerek nélkül, havonta egyszer barátnőkkel.
2013. okt. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Amit nagyon szeretnék,arra valahogy szakítok időt. Viszont van olyan is,hogy egyszerűen nem megy. Vannak napok,amikor még tusolni sincs erőm,ruhástól dőlök be az ágyba. Azért hetente megcsinálom ezeket: pedikűr/manikűr (magamnak),hajmosás,szőrtelenítés.

Arcápolás minden nap,reggel és este.

Kozmetikus havonta 1x,vagy eljutok,vagy nem :) a párom csak hétvégére jön haza,nem egyszerű egyedül... Igyekszem mindent akkor csinálni,amikor alszik a fiam (szépítkezés,házimunka),de hát ez tudjuk milyen bizonytalan időtartam. Magamra nem mindig marad időm,sajnos.

2013. okt. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mennyi időm???!!

Semmi.

Párom reggeltől késő estig (általában 23, 23.30-ig) dolgozik. lásd: még most sincs itthon.

hetente 2 napot van itthon, ezt is elszórtan. hét elején és hét vége felé.


2 gyerek ( egy kamasz és egy 10 hónapos babó), háztartás és kutya.


egész nap takarítok, mosogatok, főzök, vasalok, mosok, gyerkőccel játszom, etetek, sétáltatok, naggyal tanulok,kikérdezek, picivel levegőzök, vacsorát készítek, fürdetek, altatok. És mire vége a napnak addigra elnyúlok a tv előtt, bámulok ki bambán a fejemből és elnyom az álom.

A párom hazaér a munkából, felébreszt, megyek zuhanyozni és bedőlök az ágyba.

aztán kezdődik másnap.


egyáltalán semmi időm magamra és tulajdonképpen fogalmam sincs hogy akinek van az hogy csinálja.

2013. okt. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Én mondjuk tuti nem vállalnék nem hogy kettő, egy gyereket sem egy ilyen munkabeosztással dolgozó férfivel. :(
2013. okt. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem 4 gyerekem van, 12 éves, 2 és fél éves, illetve 10 hónapos ikrek.

A napi 1 fürdés, heti 2 hajmosás, szárítással és vasalással az alap. A körmöm heti 2-szer lakkozom. Fodrászhoz akkor megyek, ha úgy gondolom, hogy menni kell. (hosszú hajam van). Bár inkább kiegyenesíttetem csak.

Emelett járok heti 2-szer délután-este angolra, meg itthon is tanulom.

Emelett persze a főzés, mosás, pakolás, takarítás.

Barátnőmhöz havi 2-3 alkalommal megyek.

2013. okt. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Heti háromszor (vagy kétszer) attól függ, hogy jön össze eljárok edzeni, addig apáé a baba (11 hónapos), de addigra lefürdetem, vacsoráztatom, neki csak altatni kell, de olyan is van hogy addigra alszik. Minden nap sminkelek, heti egyszer hajmosás, beszárítás, vasalás. Ha erre nincs időm, akkor összefogom és egy kiló lakkal megáll úgy ahogy kell. A körmöm saját, magamnak festem, most csak egyszínűre van időm lekenni, nincs flancolás. Szőrtelenítést fürdés közben megoldom. Emellett a házimunka.Időnként arcpakolás, hajpakolás, ahogy az időm engedi (egyre kevésbé és ritkábban), fodrászhoz három havonta muszáj elmennem mert megtörik a vége, de magamnak festek.Még netezni és olvasni is van időm, igaz nem annyi amennyit szeretnék, de beérem vele.
2013. okt. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi (utolsó voltam), hogy barátnőkhöz babástúl megyek, mindenhol imádják és a baba addig is levegőzik, szocializálódik. Mindent meg lehet oldani szerintem csak szervezés kérdése. Boltba is viszem a babát, ha nem akkor a nagylány fél órát, órát tud rá vigyázni (12 éves).
2013. okt. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

6-os.


Értünk dolgozik. Elismert chef a szakmájában.

Szóval tudtam hogy mire vállalkozok, volt időm hozzászokni mellette ehhez a fajta életritmushoz.


5-ös voltam.

2013. okt. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!