Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabás anyukák, mennyi...

Kisbabás anyukák, mennyi házimunkát végeztek, mikor egyedül vagytok a babával/gyerekekkel? A férjetektől ugyanannyi megbecsülést kaptok így, hogy gyed-en vagytok, mint amikor dolgoztatok?

Figyelt kérdés
2013. okt. 7. 09:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém marhára örül, hogy nincs itthon dolga, mert minden megcsinálok, hazajön van kaja, tiszta lakás (viszonylag tiszta és rendes).

Csak a legszükségesebbet csináltam/csinálom, főzés, mosás, felmosás, mosogatás minden nap, többi opcionális.

2013. okt. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Mindent megcsinálok, amit csak kell. Takarítás, főzés, mosás. Van egy 4 évesem is, de ő oviba jár. a babám jó baba szerencsére. 3 óránként eszik, utána ébren van egy órát vagy kettőt, ekkor sokat gőgicsél, elnézelődik, vagy beszélgetünk egymással. Utána el szokott aludni. De ha akkor van teendőm, mikor ébren van, akkor beteszem a pihenőszékbe, felteszem az asztalra, és főzök mellette, viszem magammal olyankor, hogy közben néz engem. Nincs egyedül, felügyelem őt, ő pedig érdeklődve szemlélődik, hogy mit csinálok. Mindent meg tudok így mellette csinálni. Ölben is van, de nem sokat.
2013. okt. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
2.vagyok. Ja, és a férjem megbecsül. Az első gyereknél, mikor panaszkodtam néha hogy fáradt vagyok, vagy segítsen valamit, akkor megkaptam vagy 2x, hogy én csak itthon ülök. Na jó, nekem sem kellett több, ráhagytam a gyereket, hogy egy napig ő lássa el, és foglalkozzon vele. Azt mondta már pár óra után, hogy na ő ezt nem tudná csinálni hónapokon keresztül. Akkor belátta, hogy mégsem csak a lábamat lógatom itthon egész nap. Azóta elismeri az én "munkámat" is.
2013. okt. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
elég nagy baj és primitívség egy férjtől ha nem becsüli meg ugy a feleségét ilyenkor mint amikor dolgozik. Eleve nem csak akkor kell becsülni egy feleséget ha dolgozik, a háztartásbeli nőt is ugyanúgy kell becsülnie a férfinek, nem ezen kell hogy muljon.
2013. okt. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nekem két pici van, egy 6 hós és egy 22 hós. Mindkettő igényelné a folyamatos törődést, ill. ha a kisebbet leteszem, a nagyobb máris megy játszani vele, így mindig résen kell lennem. A férjem állandóan piszkál, hogy egész nap semmit sem csinálok. Számtalanszor felajánlottam, hogy cseréljünk, eljöhet gyed-re, én pedig visszamegyek dolgozni, persze ezt nem szeretné, mert 1 órát sem bír ki egyedül a gyerekekkel.
2013. okt. 7. 10:09
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Megcsinálok nagyjából mindent,de napi másfél óra max a házimunka(főzés is benne,pedig nem zacskód leves készül),így is rengeteg idő jut mindenre.

Párom megbecsüli amit csinálok,mondogatja hogy hagyhatok délutánra bármit,ő is megcsinálja,mint terhesség előtt,de úgy vagyok vele,azt a pár órát töltsük hasznosabban.

Majd tavasszal megyek vissza dolgozni,akkor visszaáll a régi rend,akkor mindketten végzünk házimunkát.Most én ráérek,van időm.

2013. okt. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindent megcsinálok, de vannak olyan napok amikor csúszok kicsit a dolgokkal, de a férjem segít sokat, régebben volt 1-2 negatív beszólása, de egyszer be kellett feküdnöm a kórházba pár napra, és rájött hogy nem olyan egyszerű 2 kicsi gyerekkel itthon. Azóta többet segít. :)
2013. okt. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Na ez a primitív hozzáállás a férj részéről amit irtam, Sajnállak miatta. Szörnyű lehet. Ennek a gyerekek elött nem volt jele?
2013. okt. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
60%
en csak a hazimunkat csinalom, mosas, mosogatogep, porszivozas, torolgetes stb..fozni nem szoktam, azt inkabb a ferjem ha hazajon.De nalunk ez a gyerek elott is igy volt.
2013. okt. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
A gyerekek előtt jól kerestem, sokszor jobban, mint ő. Mikor terhes lettem az elsővel, már sejtettem, hogy ez lesz, azután besikerült a második is. Most a max gyedet kapom, mégis sokszor a fejemhez vágja, hogy valakinek pénzt is kell keresni. Ő vállalkozó, így 6-18 óra között enni jön be a műhelyéből, és hétvégén is dolgozik.
2013. okt. 7. 10:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!