Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen járássegítőt vegyünk?

Milyen járássegítőt vegyünk?

Figyelt kérdés
Annyi féle van (zenél, autó/vonat formájú, kockanyelő,....).
2013. okt. 11. 08:23
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem semmilyet.
2013. okt. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Semmilyet. Ettől a gyerek nem fog előbb járni. Az a lényeg, hogy a saját tempójában csinálja a dolgokat. Hülyeség azt hinni, hogy ez majd "segít a járásban".

Hidd el, menni fog magától, amikor erősek lesznek az izmai és képes lezs rá. Ha csetlik-botlik, az is kell neki, hogy jobban menjen majd a járás.


4 gyerekes

2013. okt. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Semmilyet!
2013. okt. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Semmilyet. Ha magától tanul meg járni, nincs járássegítő, nem vezetgetitek kézenfogva akkor egyszercsak elindul, nem fog esni-kelni hanem aránylag stabilan jár. Ha veszel neki járássegítőt, vagy vezeted kézenfogva akkor megszokja hogy kapaszkodik, nehezebben mer majd egyedül elindulni, és az egyensúlyérzéke sem lesz annyira jó, többször fog elesni eleinte. Szerintem nincs szüksége járássegítőre.
2013. okt. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én nem értem,hogy miért kell sátánként tekinteni a járássegítőre.

Az én fiam pl. onnantól kezdve,hogy lépegetett, elég sokára tanult meg járni. Ha nem a kezemért könyörgött,hogy menjünk, akkor tologatta a barom nehéz étkező székeket. Egyik sem ideális, így mi vettünk neki járássegítőt és azt akkor tudta tologatni, amikor akarta! Bár sokáig nem kellett, mert rá kb. másfél hónapra elindult!

2013. okt. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi vettünk, használtan. Olyat érdemes szerintem venni amin vannak plusz játékok is, hogy tovább tudja használni. A zenélők is jók, meg a kockanyelők.
2013. okt. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is vettem a kislányomnak, de nem igazán használta. Aztán egyszer belekapaszkodott és tett egy lépést , de valahogy olyan lendülettel indult el szegény, hogy nem tudott vele megállni. Jól el is esett. Utána már nem is nagyon akart vele menni. Inkább a játék részét használta. Szerintem nem biztonságos.

Nekünk ez van amúgy:

[link]

Illetve a Kiddieland Micimackós bébitaxija, de azt járássegítőként egyáltalán nem használta.

2013. okt. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,


nekünk Vtech my first steps baby walker volt.

Itt a linkje:

[link]


Nagyon szerettük. Szinte minden picinek van egy olyan életkori szakasza, amikor imád valamit tologatni maga előtt, ha nem ezt, akkor a kisebb bútort vagy kartondobozt fogja :)

Nagyon szeretem a vtech játékokat, ennek lepattintható az első játékos felülete, így lehet vele külön is játszani, szinte bárhol.

Már akkor szerette ezt a játékot a kisfiam, amikor még nem járt, csak kúszott-mászott vagy leült elé és nagyon sokáig lefoglalta.

Vannak rajta különböző tekergethető, recsegő hangot adó fogaskerekek, a pillangó szárnyait lehet csukogatni, színeket, formákat, számokat tanít- sokféle zene van rajta (rock, jazz és blues stílusban), alul zongorabillentyűk és állatok nevei, hangjai, valamint a legalsó részen csörgős, pörgethető hengerek.

Az is előnye még, hogy egy mozdulattal összecsukható, így kishelyet foglal, nagyon könnyű és jól tisztítható.

Szerintem sokkal többet tud, mint pl. a Fisher Price, annak csak a marketingje nagyobb- ezért népszerűbb itthon.

Persze az sem rossz.

A barátnőmék kislánya viszont egy tesco-sat kapott. Külsőre az is szép színes, azon is van mindenféle- a műanyag viszont hamar deformálódott és eltörött/betörött a lába és állt ki belőle élesen a műanyagdarab. Emiatt én azt nem ajánlanám.


Illetve ami még nekünk ilyen járássegítős időszakban a kinti tili-toli volt a tigrises kismotor-járássegítő-pakolós kisautó. Ez is zenélt, villogott, forgott a propeller, ha a kicsi tolta. Lehet itthon is kapni, első kismotornak is nagyon jó volt. Így néz ki:


[link]


Szép napot.

2013. okt. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

előző, hosszabb válaszoló vagyok.

Látom más is pont belinkelte a vtceh járássegítőt és a kiddieland micimackósat.

Szerintem nagyon jók, mi nagyon szerettük és sokáig használtuk őket.

2013. okt. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!