Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Járássegítőt érdemes venni?...

Járássegítőt érdemes venni? Olyat amit nem tol, hanem bele lehet rakni és megy vele? Bébikomplot, és úgy 25 ezer az ára. Köszi.

Figyelt kérdés
2013. júl. 11. 23:28
 1/9 anonim ***** válasza:

egyiket se vegyél


a járássegítő sok esetben inkább akadályozza a gyereket

am meg minek segíteni a járást vagy megy vagy gyakorol még rá :-)))

és h mikor jár azt majd a baba tudja nem kell siettetni


ha már tud ülni akkor kis takaró és szórd köré a játékot

2013. júl. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én tényleg minden vackot megveszek de ilyet nem vettem mert sok rosszat hallottam róla.Amit ajánlanék és nagy hasznát vettük míg főztem stb az a rugós hinta.6 hós korától beletettem és imádott ugrálni benne.Egy világ kinyílt előtte mert a kezét sem kellet fogni és nem ült nem feküdt hanem ugrált.Úgy megerősödött hogy 10 hónaposan egyedül járt.Most 16 hós.

Erre a hintára gondolok: Lindam rugós hinta kerestem Neked egy videót :)

http://www.youtube.com/watch?v=QYCQjTnKYrU

2013. júl. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bébikompot sosem vennék. Járássegítője volt, tologatta maga előtt néhányszor, de nem kattant rá.
2013. júl. 12. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én sem vennék egyiket sem. lányomat anyósi nyomás hatására kompba tettem, hát nem is mászott egy cm-t sem, és 13,5 hónaposan indult el. fiamat mrá nem tettem bele sőt még járássegítőt sem adtam neki, 6hónaposan mászott 11 hónaposan már szaladt!! semmi esetre sem ajánlom. költsd másra a pénzt!!!
2013. júl. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia!Ha szeretnél venni bébikompot, a Tescoba mától akciós - 10.000 Ft.
2013. júl. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ, azt hiszem nem veszek.


Azért gondoltam erre mert van rajta duda, 8 féle dallam, egyéb játékok de látom, hogy nem tesz jót a gerincnek, lábnak úgyhogy elvetettem.

Rugós hintánk van a Brendonból, egyelőre nekem nagyon bejön :))

2013. júl. 12. 08:51
 7/9 A kérdező kommentje:

Oh, én nem ilyen rugós hintára gondoltam, hanem egy szép sima, lökhető beltéri babahintára nekem az van.

Én is mindent megveszek :) szerintem saját magamnak :D

De ez elég gyanúsan néz ki, szegény gyerek mintha felkötötték volna...

2013. júl. 12. 08:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jó a rugós hinta, és fejleszti az egyensúlyérzéket, meg nem terheli a gerincet, mert nem ül (nem kell ülnie) benne a baba. Az én fiam imádta, 6 és fél hónaposan kapta, sokszor el is aludt benne.
2013. júl. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekünk is a rugós hinta volt idáig a legkifizetődőbb :))

Ahová elajándékoztuk ott is kedvenc!

2013. júl. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!