Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól érdemes beszerezni...

Mikortól érdemes beszerezni járássegítőt?

Figyelt kérdés
LÁnyom egyedül már lépeget az ágy mellett kapaszkodva.Érdemes neki venni?Tapasztalatok?
2013. júl. 21. 11:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Konkrétan járássegítőt mi nem vettünk, hanem egy bébitaxit, ami járássegítőként is használható, ha belekapaszkodik a háttámlájába. Kislányom emellett indult el, egy délután tologatta, este már sétálgatott maga.
2013. júl. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nekünk is van bébitaxink.:) Panelban lakunk,lent van a tárolóban.Hozzam fel neki?Ilyenünk van ez jó?Akkor felesleges neki vennem járássegítőt szerinted?

[link]

2013. júl. 21. 11:47
 3/14 anonim ***** válasza:

Ez a babytaxi amit kinkelt magas neki, nem tudja tolni.


Ez az a fajta babytaxi amit tud tolni a pici


[link]


A járássegítő fél éves kortól jó, mert először ülve tud vele játszani, majd tolni tudja. 3 éves a lányom, még mindig szereti a járássegítőt ha a Maminál vagyunk, mert van rajta telefon, zongora...

2013. júl. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az enyém 8 hónapos.
2013. júl. 21. 11:59
 5/14 anonim ***** válasza:
52%
biztos, h kell az a járássegítő? minek? akinek eröltetve (elősegítve) van, h tanuljon járni, annál nagyobb valószínűséggel lesz lúdtalpa, aztán járathatod kisgyermekkorában gyógytornára. én biztos hagyom, h csak természetesen tanuljon meg járni. nem lesz semmi gond.
2013. júl. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Miben más ha járássegítővel megy mint,hogy az ágy mellett kapaszkodva?
2013. júl. 21. 12:06
 7/14 anonim ***** válasza:

"Miben más ha járássegítővel megy mint,hogy az ágy mellett kapaszkodva?"


Ha már kapaszkodva jár, minek neki járássegítő? Miért nem elég, ha az ágy mellett kapaszkodva jár? Amint elég érett lesz idegrenszerileg és fizikailag, illetve kifejlődik az egyensúlyérzék, elengedi.

Felesleges siettetni! 8 hónaposan így is elég ügyes, én nem rontanám el.

2013. júl. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

ágy mellett kapaszkodva: önerő, egyensúlyérzés, ügyesség

járássegítő: nincs szüksége arra, h megeröltesse magát, nem fejlődnek a készségek

2013. júl. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

1. vagyok

A kép szerint ezt is lehet járássegítőként használni, szerintem hozd fel neki, hadd játsszon vele. Lehet, hogy nem is fog felállni mellette, fölösleges olyanról beszélni, ami lehet, hogy be sem következik...utalok itt azokra a válaszolókra, akik le akarnak beszélni róla. Az én lányom sem egyből állt fel mellette, pedig akkor már 2 hónapja kapaszkodva sétált a bútorok mellett. Aztán egyik napról a másikra rájött hogy kellene, megtetszett neki, ennyi...

Én nem vennék külön járássegítőt, de nincs is rá szükségetek emellett a szupi kis taxi mellett. Alakítsd az ő méretére, tetszeni fog neki biztosan :)

2013. júl. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egyébként meg az is hülyeség, hogy nem fejlődik a járássegítővel, bébitaxival, mivel kerekei vannak, meg kell találnia valamilyen szinten az egyensúlyát, mert különben elgurul előle. És az önbizalmát is növeli és sikerélményt ad!
2013. júl. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!