Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányos anyukák! A baba...

Kislányos anyukák! A baba puncijában pici túrószerű anyag normális?

Figyelt kérdés

lehet,hogy krém,vagy mindenkinek ilyen?mennyire lehet széthúzni tisztitáskor,ha fürdésnél nem jön ki?

babaolajjal,vagy nedvestörlővel tisztitsam?


2013. okt. 11. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Az Én lànyomak is szokott lenni a a szemèremajkak között.Nekem azt mondta a doktornônk hogy nerves ruhával nyugodtan töröljen ki neki csak èrtelemszerûen nem szabad túlzottan benyúlni a ruhàval.
2013. okt. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ja ès èn fûrdès utàn szokatam neki tisztítan,napközbe nem.
2013. okt. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát most kövezzetek meg, de én nem tisztítom ki olyan alaposan. Szivaccsal finoman, törlőkendővel finoman, de ez csak egy-két mozdulat és nem ügyelek arra, hogy alaposan ledörzsöljek mindent onnan. Egyébként nekem a gyerekorvos azt mondta, hogy jó az úgy, nem kell nyúlkálni.
2013. okt. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A fehértúrószerű cuccot én úgy tudom, hogy újszülöttnél nem kell eltávolítani, mert az valamiféle védőréteg születés után. Rendes fürdetések során szép lassan kiázik, eltűnik. Aztán ha pár hónap múlva újra megjelenik, akkor azt már el kell távolítani, mert az valamiféle goma lehet. Talán kérdezd meg dokidat is.
2013. okt. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi-sokáig pancsol-de az nem ázik ki.nyulkálni nem akarok neki nagyon oda,de,ha csak krém,akkor azt ki kell szedni-ugye?
2013. okt. 11. 14:52
 6/8 anonim ***** válasza:

igen, azt ki kell, de mondjuk ránézésre nem hiszem, hogy meg tudod állapítani, hogy az most krém-e vagy gomba. :)

Ha nagyon büdi, akkor szerintem az gomba, és arra orvos ír fel gyógyszert. Ha nem annyira büdi, akkor csak krém és elég letörölni (le is jön egyből, nem képződik újra másnap).

2013. okt. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én egyszer kb fél évesen kitöröltem rendesen, azóta sincs ott.
2013. okt. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Óvatosan kitisztíthatod a punciját a szeméremajkaknál, csak a hüvelyébe ne nyúlj!
2013. okt. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!