Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyakran vásárolsz a...

Milyen gyakran vásárolsz a Brendonban? Mit érdemes ott venni?

Figyelt kérdés
2013. okt. 11. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Babakocsin kívül szinte mindent ott vettünk /veszünk, a babakocsit az elefániban vettük.
2013. okt. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi is mindent ott veszünk, kivéve pelus és ruha.. nagyon nem tetszenek a ruhái :) Ruhát mindig H&M vagy C&A, vagy pedig Nexttől rendelünk, na azok jó minőségüek, még használtan is.


Brendonba Havi 2-3 szor tuti betérünk. Cumisüveget, cumit, játékokat ott veszünk. Meg biztonsági dolgokat is.

2013. okt. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én vettem már ott akciós ruhát, bébikaját. Kb. havonta bekukkantok, és negyedévente veszek vmit. De ott vettem akciósan a touragoo gyerekülést, és etetőszéket is.
2013. okt. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Sose vettem még ott semmit se. Szerintem drága.
2013. okt. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Átlagfizetéshez és ez alatt élőknek bizony drága a Brendon.

Én még terhesség alatt vettem ott pár dolgot (mellszívó, textilpelenka, 2 cumisüveg, orrszívó), de pl. az orrszívó is jóval olcsóbb lett volna a Tescoban.

2013. okt. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A legtobb cucc dragabb, jo minosegu. De erdemes idonkent benezni, vettem en mar ott fel aron bebietelt, tourago etetoszeket...
2013. okt. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akcióban vásárlok ott.Így vettünk mellszívószettet sterilizálóval, kiságyat, cumit, etetőszéket, járókát, nagy méretű 104-es body-kat, bevásárlókocsiba beleülőt.Sokkal olcsóbb mint némelyik helyi bababolt és nagyobb a választék is, és neten mindig meg lehet nézni mindent otthonról.Amit kinézel, akár az ország másik feléből elhozzák ingyen...Hol van ilyen másik áruház?A katalógust pedig imádja nézegetni a gyerek.
2013. okt. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!