Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak mit ajánlott a gyerekor...

Másnak mit ajánlott a gyerekorvosa torokgyulladásra? Már megint antibiotikumot akart adni és amikor mondtam, hogy valami más alternatívát keressünk, akkor hazaengedett Angin Heel-lel.

Figyelt kérdés
És azt mondta, hogy úgyis vissza fogok menni antibiotikumért. A homeopátiás gyógyszerek és az antibiotikum között nincs valami arany középút? Kislányom 14 hónapos és már 3x kapott antibiotikumot :(
2009. nov. 10. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban nem javasoltak semmilyen gyógyszert, ami recept nélküli?
2009. nov. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Aloe vera first-tel fújtam a szájába, naponta sokszor.Nekem is az használ torokfájásra+
2009. nov. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Homeogéne 9.Vízben feloldva, nekünk bevállt.
2009. nov. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt torokgyulladásunk de rögtön magas lázzal kezdődött, így nem is gondolkodtam azon hogy adjam e az antibiotikumot. Másnap már nem is volt láza. Én laikusan úgy gondolom azért kell az antibiotikum, hogy nem terjedjen tovább a baktérium a légutakra, majd a tüdőre.
2009. nov. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekünk is most volt torokgyulladásunk, Sinupret nevű szirupot kapott az 1éves lányom,és neki minden rendbe jött.

próbáljátok ki,ajánlom.

2009. nov. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a torokgyulladásra nagyon bevált a Tantum Verde spray.Ha vírusos eredetű én sem adnék neki antibiotikumot.
2009. nov. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az mi orvosunk is torokgyulladásra mindig antibiotikumot írt ki, én még sosem adtam be neki. Az a baj, hogy az orvosok azt nem nézik, hogy bakteriális, vagy vírusos eredetű-e a betegség. Vírusokra egyáltalán nem kell antibiotikumot szedni. Én eddig ahogy már az egyik válaszoló is írta Homogene 9-et adtam Neki, valamint c-vitamint. Mindig segített, egy-két nap alatt helyrejött.
2009. nov. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. nov. 10. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!