Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kisfiú anyukái! Akiknek...

1 éves kisfiú anyukái! Akiknek a babája többször eszik vagy iszik még éjjel, milyen pelenkát használtok?

Figyelt kérdés
Mindig kifolyik a pisi:(
2009. nov. 10. 13:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én liberot használok nálam az bevált pedig rengeteget iszik
2009. nov. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
kb 4.5-5 dl tápszert eszik.tehát ilyen mennyiséget kell elszívnia a pelusnak:)
2009. nov. 10. 13:58
 3/14 anonim ***** válasza:

Ez nekünk is állandó probléma,itt ajánlottak anyukák több félét...kb. annyit,amennyi a választék az üzletekben.

Én már kínomban azt mondtam,hogy kettő pelenkát adok rá éjjelre.:)(még nem próbáltam ki,de már én is szeretnék egy szárazon ébredést végre)

2009. nov. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Egyszerre ennyit iszik? Vagy egész éjjel összességében?


Ha összesen ennyit, akkor evések előtt tiszta pelus, és akkor nem folyik ki.

Ha egyszerre, az nem jó dolog. Ennyi idősen már adhatsz neki mást is vacsira, amitől jól lakik és éjjel nem kel fel

2009. nov. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Rendesen vacsizik és ezt 2-3-szorra eszi.Anyatejes volt,de a cici már nem kell neki 8 hónapos kora óta,azóta tápszert eszik.Próbáltam vizet,de nem elég neki.
2009. nov. 10. 15:35
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekünk a pampers sleep & play vált be! Bár akkora mint a lufi reggelre, de nem ázik át! :D
2009. nov. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem is a Libero jött be,pedig éjszaka kb. 7 deci teát megiszik a lányom.Nekem se a Huggies se a Pampers nem jött be,bár még ezt az up&go-t nem próbáltam.
2009. nov. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én használok Libero-t és Pampers-t. Egyikkel sem történik baleset. Szerintem majdnem mindegy melyik márkát választod, csak inkább akkor egy nagyobb méretet adj rá, és húzd szorosra a pocijánál. Lehet, hogy azért folyik ki, mert mikor ráadod a pelust, akkor még tele a pocakja, egy idő után meg, ahogy emészt, "leenged". Így rés marad a pocak és a pelus között, ahol kifolyik a pisi.
2009. nov. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
DM-es
2009. nov. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Pampers bugyi pelenkát vagy huggiest használunk és idáig bevált sosem ázott át egyik sem.
2009. nov. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!