Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 3 hónapos, csak...

Kislányom 3 hónapos, csak anyatejet eszik, és a legutóbb 12 nap után lett kakija, de volt hogy 10 vagy 7 nap után kakilt, ez változó, ennek mi az oka hogy ilyen sokáig nem kakil?

Figyelt kérdés
Az orvos azt mondta anyatejes babáknál ez normális de én aggódom.
2013. okt. 12. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen kakil vagy szenved vele mire kijön neki? Ha nem fáj a pocakja ennyi ideig akkor csak nagyon jól hasznosítja a tejet és nem marad salakanyag, van ilyen. Viszont ha fáj neki, szorulása van, akkor az gond és utána kellene járni.
2013. okt. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző válaszoló is írta ez attól van, hogy az anyatej nagyon jól hasznosul.
2013. okt. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2013. okt. 13. 05:48
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Az én lányom is 3 hónapos, és naponta minimum 1-szer kakil, de van hogy 2 szer is.

A védőnőm mondta hogy milyen jó, hogy ennyi idősen is ennyiszer van széklete, mert itt látszik, hogy elég neki az anyatej.


Szerintem abszolút nem normális hogy nem kakil.

Kérdezz meg egy másik gyerekorvost, nehogy baja legyen a gyereknek.

Gondolj bele, hogy te hogy éreznéd magad, ha 10 naponta székelnél csak.

2013. okt. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2013. okt. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!