Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akik november elejére...

Anyukák, akik november elejére várjátok a babátokat. Miben hozzátok haza kórházból?

Figyelt kérdés
Milyen ruhákat (milyen vastag) vettetek erre a célra? Mit visztek be neki ebből a kórházba a hazahozatalra? Néztem az előrejelzést és 8 fokot ígér, de hát persze ki tudja mi lesz...
2013. okt. 13. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Autóval jövünk haza így a ruha miatt nem aggódok annyira mert max fűtünk majd a kocsiban. Egy hosszú ujjú body, egy hosszú ujjú rigi, egy kocsikabát (kardigán), overál, fülvédős megkötős cérnasapka. (kardigánnak és az overálnak is van kapucnija. Ha meleg lesz az overálhoz akkor azt nem adjuk rá ha nem betesszük babahordozóba és kap egy közepes vastagságú plédet. A hazajövős ruhát apa hozza majd be a babahordozóval együtt aznap mikor jövünk haza. A kórházba nekünk kell baba ruhát, pelust stb. vinni így a babának is van egy sporttáskája 6 adag váltás ruhával, ezt akkor visszük mikor megyünk szülni, az én cuccommal együtt. (De van kórház ahol nem neked kell vinni ruhát, nálunk nekünk kell és saját ruhában vannak a babák, saját takaróval stb. )
2013. okt. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
rigi= rugi
2013. okt. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én is épp így készültem.

A kórházba nem vihetünk saját ruhát.

2013. okt. 13. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!