Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29hetes vok. Aki novemberre...

29hetes vok. Aki novemberre várja a picit az miben hozza majd haza? Rugiba? és még? Fog vki november 20 körül vácon szülni? Polyába hazahoztam? Elsö baba lesz.

Figyelt kérdés
Tudom korai még ezeket kérdezni de már naon várom a picit és szeretném tudni miben hozhatom haza majd:)Segitsetek köszi:)
2009. aug. 30. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Én november 20 körül szülök, de Pesten. :)

Az az időjárástól is függ majd, de egyelőre a következőt tervezem:

Hosszú ujjú body,vastagabb plüssrugi, bundazsák és sapka. Aztán ha nagy hideg lesz akkor egy jó vastag hosszabb zoknit is kap.

A fiam októberi volt, akkor nagyon meleg október volt, ő hosszú ujjú bodyt kapott, rugit - ez is vastagabb plüss rugi volt, viszont ujjatlan - és vékony bundazsákot, sapkát.

2009. aug. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ja és persze a babapléd még ott lesz a hordozóban.

Előző voltam.

2009. aug. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ:)Akkor vmi ilyesmi lesz nekem is:)
2009. aug. 30. 18:52
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én November 15-re vagyok kiírva.

Terv:plüss rugdalozó, hosszú body, bundazsák, vékonysapi, hosszúsapi arra rá, és középvastag pléd.

Nekem is első baba lesz:)

És kislány:)

Én is már mindent megtervezek előre - és egyáltalán nem korai ilyeneken gondolkozni, csak lelkes kismamák vagyunk:)

Neked milyen nemű babád van?

Én amúgy Kistarcsai kórházban szülök majd.

2009. aug. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! November 18 ra vagyok kiírva és sokat gondolkodtam már én is ezen a kérdésen az előző válaszoló szerint szeretnék eljárni én is:) szintén a kistarcsaiban fogom világrahozni a kisfiamat..:)
2009. aug. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem második baba, és nov. 29re vagyok kiírva. A terv olyasmi, mint az előzőeké, persze időjárástól függ.

Pólyában nem viheted haza, ha autós hordozóban szállítod, mert azt úgy nem lehet bekötni a babát a hordozóba. Ha esetleg babakocsival sétáltok haza, mert közel a kórház, akkor a mózes részbe pólyástul beleteheted.

De a legjobb a bundazsák, vagy kezeslábas.

2009. aug. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszike:)Én még nem tudom milesz kislányt érzek de nem tudom:)Szégyenlös a drágám:)Majd 2 hét mulva megyek uh-ra akkor remélem megtudom:)Köszi a válaszokat és nagyon boldog babavárást kivánok mindenkinek:)
2009. aug. 30. 21:43
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én november 26.-ára vagyok kiírva, Németországban élek itt biztos akkor már jó hideg lesz, ezért e következő ruhaneműre gondoltam: hosszú ujjas body, plüs rugi, kabátka, harisnya, kiscipő, vékony sapi, vastag sapi rá, és a kocsiüllés bundazsákja ja és kiskesztyű. Remélem nem fog kigyulladni :-))
2009. aug. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nov. 11-re vok kiírva és már megvettük neki a kisrucikát amiben hazajön: hosszúújjú body,erre plüss újjatlan rugi,ennek van egy kis kocsikabátja,rá egy vastagabb nagyon aranyos kezeslábas szerűség,vékonysapi,vastagsapi,kiskesztyű és még gondolkozok bundazsákon de az lehet hogy már nem fog kelleni mert hordozóban lesz még vastag pléd.De tényleg időjárás függő lesz.

Boldog babavárást mindenkinek!!!

2009. aug. 31. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

20:42-esnek üzenem lehet, hogy akkor találkozunk majd novemberben Kistarcsán :)

Boldog Babavárást mindenkinek!!!

2009. aug. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!