Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébiőrt szeretnék venni...

Bébiőrt szeretnék venni használtan.3-at néztem ki. Philips SBC SC 475, Philips SCD 361, AngelCare AC100. Ha valakinek volt/van valamelyik, légszi írja meg, hogy milyen, bevált e?

Figyelt kérdés
2009. nov. 10. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:

szia!

nekünk az AngelCare AC 100 van. Tökéletes!

Bár amikor hazajöttünk a kórházból, akkor 2x beriasztott, mert nem volt jól beállítva az érzékelője ( a talpán van), mint utóbb kiderült.

Most 3 ason van az érzékelője, nekünk így vált be.

Azóta sem volt semmi gond vele, pedig több gyereket is kiszolgált, nálunk már volt leejtve is, nem történt semmi baja sem.

Csak ajánlani tudom!

2009. nov. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válszodat. Még annyit had kérdezzek, hogy úgy tudom, ez bébiőr is egyben. Ha csak azt a



Köszi a válaszodat. Még annyit szeretnék kérdezni,hogy ez bébiőr is egyben? Mert én úgy tudom. Lehet csak azt a funkcióját használni? Pl. kimegyek a kertbe, és magammal viszem a szülő egységet.

2009. nov. 11. 07:23
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, egy kicsit elgépeltem, de remélem így is érthető. :-)
2009. nov. 11. 07:25
 4/4 anonim ***** válasza:

nem, ez csak légzésfigyelő

legalábbis a miénk AngelCare AC 100

örülök, ha segíthettem

szép napot!

2009. nov. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!