Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák akiknek a babája...

Anyukák akiknek a babája kézben aludt el, ringatva azoknak mikor szokott le róla a babájuk? Hány honaposan és hogyan?

Figyelt kérdés
2013. okt. 13. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem 8honapos a lanyom es meg mindig ugy alszik...,engem is erdekelne mikor es hogyan szokott le errol h mondjuk ugye fogod es beteszed az agyikojaba es elalszik,..mar bocsi h ideronditottam...nekes mennyi idos a gyerkoc???
2013. okt. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
15 hóa múlt!idáig szépen elaludt de az elmúlt pár napban kezdte hogy nem alszik el,csak ha el van ringatva!és hát 11 kg,nem örülnék ha most szokna hozzá!
2013. okt. 13. 20:29
 3/9 A kérdező kommentje:
bocs hónapos múlt!
2013. okt. 13. 20:29
 4/9 Viktoria1978 ***** válasza:
Sziasztok! Nekem is 8 honapos a kisfiam es kezben alszik el, de mar elegge nehez, 10 kg felett van. Ez egy jo kerdes hogyan szoknak le a babak a kezben altatasrol:) Figyelemmel varom a valaszt:)
2013. okt. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindkét kor (8 hónap, 15 hónap) közel van a szeparációs szorongás időszakához. Ilyenkor a babák sokszor csak az édesanyjuk közelében nyugszik meg.. talán ez lehet az oka. El fog múlni biztosan.
2013. okt. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A kisfiam 17 hónapos koráig ölben/mellettem/rajtam fekve aludt el a szoptatós fotelben. KB 8 hónapos korától cicin aludt el, aztán 13 hónaposan elválasztottam, és még 17 hónapos koráig mellettem aludt el, aztán már megértette, el tudtam neki magyarázni, hogy a nagyfiúk egyedül is el tudnak aludni a saját ágyukban, és 1-2 nyöszörgősebb este utána végül beszokott az ágyába. Kb 1,5 éves volt, amikor rendes ágyat kapott, azóta is megvan a mi kis rituálénk, miszerint odaülök az ágyára, bújik egy bő 10 percet, majd szólok neki, hogy most már ideje lefeküdni, akkor lefekszik, odaadom neki a "tejcsi"-jét, betakarom, aztán átülök a fotelbe. A szobából még nem mehetek ki amíg el nem alszik, viszont már legalább egyedül elalszik. Most 22 hónapos.

Kitartást! :)

2013. okt. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
14 hónapos koráig hol dajkálva, hol hintában, hol a hordozóban aludt el. Aztán szépen leszokott róla (hàla az égnek :) ), és jött az, amikor mellé feküdtem és elaludt úgy. Kitartás, én is azt hittem h annak a "szokásnak" sosem lesz vége :)
2013. okt. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
11 hónapos koráig esténként sétálgattam vele a karomban. De kényelmetlen volt már neki is, úgyhogy azóta leülök vele a szoptatós székbe, magamra veszem és szépen elalszik. Sose gondoltam volna, hogy ez egyszer bekövetkezik. :) Nappal még kétszer alszik, egyszer a babakocsiban, egyszer a kiságyában - szintén így teszem le, vagy egy picit ringatom a popóját ülve.
2013. okt. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Agica792 ***** válasza:
Az én kisfiam 15 hónapos ő az első perctől csak ringatva alszik el.Én is várom mikor fogom leszokni róla.Próbáltam már leszoktatni,de csak a hiszti,ordítás és nem alvás lett a vége amitől persze egész nap nyügi.Úgyhogy én még várok,szerintem meg kell rá érniük.
2013. okt. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!