Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 40. hetre született babáknál...

A 40. hetre született babáknál nagyobb az esélye, hogy rosszalvó legyen?

Figyelt kérdés

Hogy s korábban született babák jobb alvók, mivel a méhben el nem töltött időt kint átalusszák és ezért jobban hozzászoknak. Vagyis megtanulnak aludni.


Szerintetek?


egy 4gyermekes anyuka mondta nekem. Mint tapasztalat. Amugy egy kedves nő, egyáltalán nem akart ijesztgetni.


2013. okt. 13. 21:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ebben nincs igazság, lehet, hogy az ő gyerekeire ez igaz, de szerintem nem így van. Nálunk 3 baba van a családban mind időre született mind jól alszik.
2013. okt. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem véletlen egybeesés lehet.
2013. okt. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az én lányom 40+2 re született és jo alvó. :D mint az anyja....
2013. okt. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt ilyen összefüggés. Mindkét gyerekem a 40. hét után született 4 nappal. Az első nagyon rossz alvó volt sokáig. Sokszor kelt éjjel és nem akart aludni. Ringatni kellett. A második átalussza az éjszakát, nem kellett soha ringatni, csak lerakjuk és alszik magától.
2013. okt. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én mindkettőt a 41+0 ra szültem. az első gyerek jó alvó, a második borzalmas. :) baromság, már bocsi.
2013. okt. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Fiam 40. hétben született és ritka jó alvó újszülött kora óta.
2013. okt. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nincs összefüggés. Kislányom 40+3 hétre született és mindaddig jó alvó volt éjjel-nappal, még az első hetekben is csak egyszer ébredt éjszaka, amíg nem kezdtek el kibújni a fogai, na azóta lett rosszabb alvó, de előtte nem.
2013. okt. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hat ez szerintem sem igaz. Lanyom 37.hetre szuletett, 2 hetig jol aludt, majd jott a remalom. Azota is rossz alvo, pedig mar 1 eves.
2013. okt. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lányom 40+2-re született.Első 3 hétben nem aludt,azóta nagyon jó alvó.Persze vannak kivételes napok,fogzás vagy betegség,de alapvetően jó alvó.1 éves most
2013. okt. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kisfiam 40. hétre született, az első 2 hónapban szinte semmit nem aludt, azt is csak ölbe. De ez nála a hasfájás miatt volt, azóta egész jól alszik / mindjárt le is kopogom../
2013. okt. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!