Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen típusú babahintátok...

Milyen típusú babahintátok van? Ez a kisebb típusú érdekel, nem a nagyobb állványos.

Figyelt kérdés

[link]


elégedettek vagytok vele?


2013. okt. 6. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk Fisher Price-os dzsungeles volt, mi nagyon szerettük, majd egy éves koráig használta a fiam. Bár hozzátenném, hogy mi használtan vettük, újonnan nem adnék ki ennyit érte, de ez is biztos jó. Ja, ugyanazokat tudja, mint az, csak az a fény dolog nem volt. Nagyon hasznos, főleg, ha nem akar elaludni a kiságyba, fogzik, házimunkát akarsz végezni.
2013. okt. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szent ég, ez elég jó cucc, az ára is szép.

Nekünk csak rezgős pihenőszékünk volt, amit ringatni is lehetett. Elégedett voltam vele nagyon, sokáig használtuk, és még most is újszerű, vigyáztunk rá. Bright Starts típusú.

Viszont köv gyerkőcnél lehet, hogy bevágom a sarokba, és beszerzek egy függő hintát. Szerintem sokkal jobban ki tudod használni. Általában ezekbe a hintákba csak addig tudod beletenni a babát, amíg el nem kezd kúszni-mászni, mert ebben a korban már minden érdekesebb az egyhelyben ücsörgésnél. Szóval vagy mellé, vagy helyette beszereznék egy ilyen típust is.

2013. okt. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
jaaj, csak típus miatt tettem a linket, dehogy adnék érte ennyit :) használtan veszek majd, volt egy FP-s dzsungelos, csak kicsi a lakás és eladtam, és nem lehetett hordozni egyik helységből a másikba,most érdekel ezek a kisebb típusúak ilyenek.
2013. okt. 6. 19:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Adamo hintánk van, a legjobb választás volt :)
2013. okt. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!