Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Koszmó ellen tényleg jó a...

Koszmó ellen tényleg jó a napraforgó olaj?

Figyelt kérdés
a tarkóját kenném,a többi helyről szépen eltűnt
2013. okt. 14. 12:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én babaolajat kentem a hajára. Aztán meleg sapkát tettem rá, és kb. egy óra múlva puha baba hajkefével átdörzsöltem és lemostam. Nálunk bevált.
2013. okt. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Koszmora jo a napraforgo olaj, diszno zsir, babaolaj. En ezt mind hasznaltam es nagyon jok!!
2013. okt. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Agica792 ***** válasza:
A legjobb! Felesleges bármilyen babaolajat venni,ha nagyon koszmós gézlapot vagy nagy vattadarabot olajozz be,de tocsogjon tedd a koszmós részre rá sapi egy éjszakát is lehet így ,ha nem tűri akkor legalább 1 órát és utána hajmosás és keféld át, szépen felhozza.
2013. okt. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Patikai napraforgó olajat használtunk rá pár alkalommal, fürdés előtt bekentem, átdörzsöltem egy fogkefével, és szépen el is tűnt. Nekünk jó volt, bár nagyon kevéske koszmó volt a feje tetején.
2013. okt. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Babe koszmó elleni samponja mindennél többet ér!

Igaz h jó ára van de egy borsónyi elég a hajra és 3-4 nap múlva eltüni az összes koszmó! Utánna meg elég csak hetente mosni vele a haját!

2013. okt. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 DeAnn ***** válasza:
nekünk a gyerekorvos a gyógyszertári fürdetőkrémet ajánlotta, azzal kenjük be reggel, rá sapkát, egész estig legyen rajta és fürdetéskor mossuk le a kis fejét.
2013. okt. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
bármilyen olaj jó, de a samponnal van a gond. mióta a rossmannos samponnal mosom a haját, nincs koszmója
2013. okt. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszi

sampont nem használunk-2hónapos a baba.a tarkón maradt-nem csúnya,csak kezelném.

köszi mindenkinek

2013. okt. 15. 07:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan használhatsz sampont mi is 1 hónapos kora óta használjuk a babé sampont ez kimondottan baba sampon!És heti egy hajmosás vele "karbantartja" a fejbőrét :)
2013. okt. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!