Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 29 Ft/db áron ugye megéri a...

29 Ft/db áron ugye megéri a Babylove pelenka?

Figyelt kérdés

Kislányom 4 hónapos és még soha nem használtam ezt a Dm-es pelenkát, de most számoltam ki, hogy ha jumbo boxban veszem (100db/midi) akkor kuponokkal 3000 Ft alatt lenne az ára.

Nektek babátoknak bevált ez a pelenka?

Kiszámoltam, hogy ha a 84 db-os maxit kell majd vennem az is 34 Ft-ra jönne ki.



2013. okt. 14. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Én használtam BabyLove-t, nekünk nem volt rá panasz. a 29ft-os ár pedig igen kedvező.
2013. okt. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az jó ár valóban. De én elsőre nem vennék ilyen nagy kiszerelést. Mi van, ha nem válik be? Csak kínlódni fogsz. Vegyél először egy kisebb csomagot. Ha oké, veheted a nagyobbat.

Én is először a Huggies-sal kezdtem. Ismerősöktől kaptam még két nagy csomaggal szülés után, miközben nem is volt jó. Annyira utáltam, hogy még mindig volt belőle, alig vártam, hogy elfogyjon.

2013. okt. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 gabszem ***** válasza:
nekem a kedvencem ,és mikor nagyobb lett a baba éjszakára már csak az fogta fel a sok pisit. 20 hós és most is azt használjuk. ennyiér nagyon megéri.
2013. okt. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mi is szeretjük!sosem ázott át,nem folyt ki a kaki!15 hónapja ezt használjuk,én ajánlom neked!
2013. okt. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó ár, ha a Libero 79Ft/darab árat veszem alapul, amit vásárolok :)
2013. okt. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez nagyon jó ár. Nekem is kell ilyen kupon.. :D

Mi nemrég kezdtük el használni a Pampers helyett, mert nekünk az nem jött be.

Ez viszont tökéletes. Még a dereka is gumis hátul, és nem ragasztós, hanem rendes tépőzáras (vissza tudod zárni mondjuk védőnő után).

2013. okt. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon megéri,mi nagyon szeretjük és 20 hónapos kisfiamnak csak ez bírja ki az éjszakát átázás nélkül.
2013. okt. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!