Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki vett a babájának FP...

Aki vett a babájának FP Meglepetés kockák kisvárost tetszett a kicsinek? Hány hónaposan kapta meddig játszott vele?

Figyelt kérdés

2013. okt. 14. 22:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia,


nekünk volt ilyenünk.

Kb. 1 éves kora környékén kapta (akkor még csak megfogta-eldobta, nézegette), aztán elkezdte egymás mellé, egymás felé stb pakolgatni, aztán már "rendesen" is játszott vele.

Most már 3 éves múlt, kb. 2 hónapja adtam oda a testvérem születendő babájának, mert már kinőtte.

Viszont a mókakockák és mókagolyók (roll-arounds és peek-a-block család illetve az ELC-early learning centre ilyesmi termékei) még nagyon menők, azokat még szokta figyelgetni és magyaráz nekem, hogy hogyan forog benne a cirkusz, hány magja van a dinnyének stb.


Szép színes, strapabíró, igényes anyagú játék, ha szeretnéd, nyugodtan vedd meg neki.

Azt figyeltem meg, hogy szerették a nálunk vendégségben lévő kisgyerekek és babák is. Felkeltette a figyelmüket.


Szép napot.

2013. okt. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
5-én lesz egy éves a kislányunk, és filóztam rajta, hogy ilyet veszek neki a szülinapjára, de aztán úgy döntöttem, hogy még kicsi hozzá. Elmentünk az egyik ismerősömhöz, akiknek van, és nem igazán érdekelte. Félek, hogy csak dobálná, kárt tenne benne. Majd talán 3-4 hónap múlva veszek neki.
2013. okt. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!