Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babájának van PUHATAL...

Akinek a babájának van PUHATALPÚ (liliputi, cinege) cipője elolvasná?

Figyelt kérdés

Szóval: A kislányom tapa 13 cm. A liliputinál az L-es lenne jó,ami 14 centi(belső talphossz).

Viszont 2000 forinttal drágább és ugyan az a cipő,mint a cinege!!

Ott viszont az M es méret 13,4 centi..Az L-es 14,5 centi.

Az M-es félek,hogy 1-2hónap múlva kicsi... Az L-es meg még nagy. nem??

Most akkor vegyem meg postával 6500ért a liliputit??

Szerintetek??


Mindenképpen ilyen cipőt kell vennem,mert nagyon hideg a padló nálunk,alattunk pince van és jön fel a hideg....


Köszi



2013. szept. 30. 12:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de annyira gyorsan nő a gyerekeke lába, hogy ha megveszed a kisebbet a cinegést azt 1-2 hónap altt kinövi, a liliputit meg 2 hónap alatt.

A kisebbet venném, mer nyúlnak, tágultál ezek a cipők, s lötyögne 1 hét után rajta a liliputi.

2013. szept. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hasonló dilemmába voltunk. Liliputi-t nem vettem végül, mert az drágább, maradtam a Cinegénél.

Idáig M-es Cinegét hordtunk (nyáron, kora ősszel), de már kezdte végig érni a lába, egyértelmű volt pl, hogy zoknival, vagy harisnyával már kényelmetlen lenne neki, vagyis kell egy újat venni. Megmértem a talphosszát: 13cm, mint a tiédnek! Én végül megrendeltem az L-es Cinegét, hiszen abból nőttük ki az M-eset lassan, habár én is nagyollottam. Első alkalommal, mikor felvettük óriásnak tűnt, menni benne nem tudna, de mászásnál nem zavarja...azóta (kb 1 hónapja) azt használjuk, tök jól, kényelmesen belemegy a lába zoknival, harisnyával, de nem esik le a lábáról, nem óriási! Én nem bántam meg, hogy ezt vettem, titkon bízok benne, hogy majd még télre, akár kora tavaszra is tudjuk majd használni.

1 éves fiú anyukája

2013. szept. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A cinege annyira xar minőségű, hogy előbb leszakad a gyerek lábáról, mint hogy kinőné...
2013. szept. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Amúgy vaterán lehet kapni ilyen kis puhatalpúakat, 2800 Ft talán, a lányom egész nyáron gyilkolta még viakoloron is, és még mindig tökéletes állapotban van (eltettem mer kinőtte) :-) . .

'

2013. szept. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tényleg most jut eszembe,hogy zoknival adnám rá,így a cinege M-es épp,hogy most jó lenne. Az L-es viszont tuti,hogy nagyon nagy lenne,mert Ő már nem mászik,csak szaladgál. A vaterásat láttam én is,azzal az a bajom,hogy csak 1 rétegű,míg a cinege és liliputi 3 rétegű... Mindenképp 3 rétegűt szeretnék,mert baromi hideg a padlónk.
2013. szept. 30. 13:32
 6/12 A kérdező kommentje:
egyébként nem nő olyan gyorsan a labá,egy nyarat 1 szandival kihúztunk most. Lehet akkor maradok a liliptinál,pár hónapig tudjuk használni talán... csak drágának tartom. :(
2013. szept. 30. 13:35
 7/12 anonim ***** válasza:
Liliputit ne vegyél!!Nekünk nagyon hamar kilyukadt az orra.Nem ajánlom senkinek,szerintem 1,5 hónapig sem tartott,tönkrement mielőtt a lányom kinőtte volna :(
2013. szept. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Két gyerekkel már több Liliputit vettünk. A kicsi egész nyáron abban mászott a játszótéren meg a viacoloron a ház előtt. Semmi bajuk.
2013. szept. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én csak a minőséghez fűzném hozzá: én Carozoo márkájút vettem a Vaterán, nagyon elégedett vagyok vele. Jól bírta a salakos utat is, nem ment szét, úgyhogy bentre tuti jó lesz. Ezer féle minta van és nem rossz az ára.

[link]

2013. szept. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ez a Carozoo hány rétegű? Mármint a talpa..
2013. szept. 30. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!