Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes elmenni 6 hónapos...

Érdemes elmenni 6 hónapos babával Hajdúszboszlón az Aquapalace-ba? Járt már ott valaki hasonló korú babával? Milyen volt? Hogy telt a napotok?

Figyelt kérdés
Szoptatós anyukák a szoptatást hogyan oldották meg?
2013. okt. 15. 14:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi pont 6 hónaposan voltunk vele.Ő akkor már stabilan ült,így vettünk neki ilyen beülős baby uszógumit.

De ha nem visztek semmit,akkor is el tud pancsizni a gyerekmedencékben.Csak kell neki úszópelus.

Van egy felső szint,ami csak gyerek részleg.Ott pancsiztunk vele.Nagyon nagyon élvezte. :))

És mi is apával.Végig bent voltunk vele,játszottunk.

A szoptatást úgy oldottam meg,hogy ahol öltözni lehet len,ott vannak kabinok,és mikor cicizni akart,akkor oda ültem be vele.Kényelmesen meg tudtam oldani.

De vannak nyugágyak is.Oda is lefeküdhetsz vele,és fekve megszoptatod,talán el is alszik.

Ha van még kérdésed nyugodtan írj!

Menjetek bátran,jó szórakozást! :)

2013. okt. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!