Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális hogy ilyen a lányom...

Normális hogy ilyen a lányom szemfoga?

Figyelt kérdés
18 hónapos a kislányom, és most jött ki egyszerre a 4 szemfoga. Az alsóknál semmi különöset nem látok, de a felső kettő, olyan fura neki, teljesen hegyes, szinte háromszög alakja van. Ez normális? Vagy még változni fog?
2013. okt. 16. 08:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, sőt a csontfogam is olyan. A nagyobbik lányom tejfoga is, kicsit elkopott már a hegye-éle. A kicsinek még nem jött ki, de eddig ugyanolyanok a fogai, mint a nagynak. Ha bizonytalan vagy, akkor inkább mutasd meg dokinak, védőnőnek, hogy ne parázz rajta feleslegesen.
2013. okt. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is olyan, kicsit hegyes. nem látom hogy zavarná vagy bármi gond lenne belőle.
2013. okt. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek ilyenek...legalábbis nálunk is kis hegyesek :) Legalább jól tud vele rágni :)

Nem is gondolkodtam rajta, hogy milyennek kéne lennie :)

2013. okt. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is hegyes, pedig ez már nem is tejfog.
2013. okt. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!