Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 honapos lanyom nagyon...

11 honapos lanyom nagyon hisztis lett. Hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés
2 napja hisztisen kiabal, vagdalozik, foldhoz vagja a jatekait, a szekebol kidobalja a kajat. Megmagyarazni nem tudom neki, mert nem erti, ha raszolok erejesebben, akkor egy pillanatra megrezdul, de tovabb folytatja, ha racsapok a kezere, azt hiszi jatszunk. Mit csinaljak mar vele? Ne vegyem tudomasul, miket muvel es majd raun?

2013. okt. 7. 21:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Megfogod a kezét határozottan,ránézel és rászólsz,hogy nem.Ezt a kajadobálásra értem pl.Ha vergődik,rá se nézz,vagy nevess rajta és leszokik róla.De ha valamit szeretne(felállni vagy összetenni pár játékot),akkor segíts neki meg nyugodt hangon mond,hogy jólvan kicsim,semmi baj.

Enyém 1 éves,de ő a fenéken pattogást meg vergődést,már 8hósan elkezdte,ahogy megtanult mászni és állni.Elsőnek mindig mondtam neki,kicsim fejezd be.Ha csinálta,nem figyeltem.Le is szokott róla...Most el voltunk rokonoknál,ott volt egy állandóan síró 7hónapos rokon baba.Nah most újra elővette a hisztit.De egyébként ha nyávog mindig és nincs is baja,beteszem az ágyába.Ott tornázik benne,meg pihenget akár 1-1,5órát is.Ilyenkor ő fáradt pl és kicsit fetreng a helyén.

2013. okt. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!