Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy évesem két napja fosik,...

Egy évesem két napja fosik, tegnap hányt is! Mennyi idő alatt száradhat ki?

Figyelt kérdés
Alig ivott, kb max 2 dl t ma es 100 ml tapszert most este. semmit nem evett. NagOn felek! Mit csinaljak?
2013. okt. 16. 20:41
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Tegnap 3 x fosott es egyszer hanyt, ma 3 x fosott es szerencsere nem hanyt! A hasmenes viszont kitoltotte az egesz pelust, ki is folyt belole.
2013. okt. 17. 02:59
 12/17 A kérdező kommentje:
Ma este voltunk az ügyeleten. Reggel viszem a haziorvoshoz!
2013. okt. 17. 03:00
 13/17 anonim ***** válasza:
36%
Reméljük, minden rendben lesz! De azért ne így mondd sehol, hogy fosott, mert furcsán fognak rád nézni, és meg lesz a véleményük rólad. Mondd úgy, hogy ment a hasa.
2013. okt. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szia nekünk ugyan ez volt 3 hete.

Reggel 6 kor kezdödött hányássalutána hasmenés délután már vittem is a dokihoz és már kezdett kiszáradni pedig itattam.

Erre nagyon figyelni kell.

Hányásra jo a dedalonetta kúp.

Hasmenésre meg irass fel hidrasec babyt.

Normaflore azt mennyen minden nap igyon sokat.

2013. okt. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Honnan tudtad, hogy kezdett kiszáradni? Mennyit hányt? Tudtad itatni?
2013. okt. 17. 15:53
 16/17 A kérdező kommentje:

Felhívtam ma a háziorvost, hogy mikor mehetünk és közölte, hogy ne vigyem fel, mert úgysem tud mit csinálni vele, hanem ha nincs pisis pelenkája 6 óranként, akkor vigyem kórházba. Azthiszem orvost váltunk.

Ma eddig 3 dl folyadékot tudtam belediktálni.

2013. okt. 17. 15:56
 17/17 anonim ***** válasza:

A doki mondta a nyelve hátul kezdett száradni eg a bőre is ráncolodott kicsit mikór megfogta.

Igyon sokat.

Remélem már jobban van.

2013. okt. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!